Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, ja nie mam ich problem odłożyć tylko zabrać się za książki :mrgreen: Wstałam dziś przed 16-stą więc dla mnie to południe.

 

nextMatii, dobranoc

 

 

Psiaki się obudziły i znów coś ode mnie chcą.Koniec spokoju i lenistwa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Noopuś

Mnie się chce płakac a raczej płaczę, znowu to u mnie sie zaczyna

samra ksiazki ciezko odłozyc zalezy jakie ksiązki, ogólnie ksiązki sa fajne , ale ja dzisiaj byłąm w Empiku i zawsze czulam radosc jak dotykałam ksiazek stały równnnnniutko ułozone grzbietami lub w nieładzie poprzewracane a ja je brałam do reki i zaczynały przemawiac do mnie, ich okładki na mnie patrzyły a ja juz chciałm wiedziec co jest w srodku czy kupic czy nie i zawsze miałm problem z wybraniem tej jednej wyjatkowej , któa bedę czytac iz z, która sie zaprzyjaźnie a teraz były takie obojetne, coś tam mi błynęło , jakaś mgła obojetności się rozwiała, ale jednak do tego by czuc ecytację, ę radosć z dotykania ksiazek było daleko, w gruncie rzeczy nie kupiłam nic i tak pewnie bym ie przeczytala kusiła mnie Gra o tron , ale dałm sobie spokój, jakby były Opowieści z Narni pewnie bym jednak poczuła to cos, czytałm kiedyś i przejście starą starą szfa do Narni ciągle brzmi kusząco pomimo upływajacych lat i nieciekawej sytuacji, duzo bym dała by otworzyć drzwi szafy i znaleźc sie w Narni....a zaiast Narni płacz , smutek, zal ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zrobię ktos chętny jeszcze?

 

-- 06 gru 2011, 06:53 --

 

Tylko nie wiem jaką pan :D..pijasz?jakies zyczenia?na mikolaja ja wam zrobie...z puszysta pianką...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×