Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Villain, witaj :D

Tomcio Nerwica, no bo sam nigdzie nie pojedziesz i czekasz az Cie zawioze :P:P:P

 

-- 08 lip 2012, 21:03 --

 

Tak już wiem co siostra powie , że czekam ale jako pasażer :-|:P

przejrzałeś mnie :oops:

 

-- 08 lip 2012, 21:04 --

 

Stark, bardzo Was wszystkich przepraszam, że musicie być spokrewnieni z kimś takim jak ja :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ale trafiłem :P

Stark, bardzo Was wszystkich przepraszam, że musicie być spokrewnieni z kimś takim jak ja :(

Ty nie przepraszaj to nie twoja wina , matka za to odpowie :twisted:tylko gdzie ona jest ? :cry:

 

-- 08 lip 2012, 22:09 --

 

Villain, Cześć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ale trafiłem :P

Stark, bardzo Was wszystkich przepraszam, że musicie być spokrewnieni z kimś takim jak ja :(

Ty nie przepraszaj to nie twoja wina , matka za to odpowie :twisted:tylko gdzie ona jest ? :cry:

 

-- 08 lip 2012, 22:09 --

 

Villain, Cześć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, jestem włoczykijem i pokaleczylam sobie stopy i nie moge chodzić (Tomcio Nerwica brat! przenieś mnie!) ale ogólnie to pozytywnie, a Tobie jak wakacje mijają? :D

 

-- 08 lip 2012, 21:14 --

 

Tomcio Nerwica, matka sie nas wyparła i nawet nie chce przyznac sie do takich diabłow (przypomina mi to dziecko rosemary) :D

 

-- 08 lip 2012, 21:15 --

 

LATEK50, od małpy wydaje mi się prawdopodobne, to by tłumaczyło czemu tak lubie banany i mam wyjatkoooowo długie ramiona :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, jestem włoczykijem i pokaleczylam sobie stopy i nie moge chodzić (Tomcio Nerwica brat! przenieś mnie!) ale ogólnie to pozytywnie, a Tobie jak wakacje mijają? :D

 

-- 08 lip 2012, 21:14 --

 

Tomcio Nerwica, matka sie nas wyparła i nawet nie chce przyznac sie do takich diabłow (przypomina mi to dziecko rosemary) :D

 

-- 08 lip 2012, 21:15 --

 

LATEK50, od małpy wydaje mi się prawdopodobne, to by tłumaczyło czemu tak lubie banany i mam wyjatkoooowo długie ramiona :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×