Skocz do zawartości
Nerwica.com

WITAM! ! !


Nervic

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Mam na imię Piotrek i mam (chyba) nerwice lękową, zaczęło się to po przebytych bodajże 5 anginach ropnych pod rząd.

Pierwszym objawem były skurcze serca jeszcze swego czasu były bardzo mało odczuwalne i występowały najczęściej gdy kładłem się spać :/ musiałem się odwracać na prawy bok bo na lewym nie szło usnąć tak mi wariowała pikawa ;/ potem znalazłem pracę w wytwórni tytoniowej w której pracowałem tylko miesiąc gdyż zostałem zwolniony niestety ;/ poszedłem na imprezę na której wypiłem bardzo dużo wódki i już na drugi dzień czułem się jakoś inaczej niż zawsze i zastanawiałem się co jest nie tak.

Na następny dzień wyszedłem na pole i gdy zszedłem po schodach zaczęło mi sie kręcić w głowie pikawa szalała i zrobiło mi sie słabo ;/ wybieglem spowrotem po schodach do domu i w szoku szukałem pomocy.

Jeszcze tego dnia poszedłem do lekarza i powiedział że to nic takiego że może to być związane ze zmianą pogody, zlecił ekg więc zrobiłem ale wynik był dobry :) to wszystko działo się w lutym.

Do wakacji było w miarę okej ale gdy popiłem na weselu to na 2 dzień trzeba było wzywać pogotowie bo myślałem ze zawału dostanę (hahhahaha) i wtedy właśnie zaczęły sie pokazywać te skurcze serca takie odczuwalne strasznieeee.... tak jak by mi miało serce wyrwać z piersii!! Każde takie uderzenie pogłębia mój lęk masakrycznie! Pot na czole! Nogi mi się uginają! Zrywam się z krzesła momentalnie i biegam po chałpie! Staram się podczas takiego ataku wmówić że nie umrę, że to tylko jakaś chora nerwica i że jak to trwa już rok to na pewno dawno by mnie szlag trafił jak by to coś poważnego było :D

Tak reasumując te wszystkie ataki to było to po wypiciu alkoholu :( ale też bez wypicia mnie brały ale nie tak mocne jak po gorzole.

Gdy jeżdżę na rowerze to czuję się dobrze :) Teraz jest cholerna zima to pewnie dlatego teraz towarzyszy mi najczęściej to dziadostwo! No ale nie długo już wiosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×