Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obsesja/Nerwica natrectw?


PainGriever

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam taką glupia nerwica... otoz:

gram sobie na konsoli, gdy nagle mam wrazenie, ze dotknalem monitora... no to patrze, czy dotknalem i glowe blisko przystawilem i włoskiem z glowy dotknąłem ekranu monitora... i szukalem przez 30 minut albo i dluzej tego ubrudzenia czy zarysowania! (bo mam takie wrazenie jakby bylo to ubrudzenie) I boje sie ze teraz monitor jest brudny albo zarysowany... albo mam tak, ze jak ustawie sobie idealnie, to juz nie chce ruszac i nawet kurzu nie chce scierac, bo boje sie ze sie przestawi... prosze o pomoc... !tylko nie mowcie mi ze do psychologa czy do psychiatry, bo nie da rady... chce sam! licze na wasza pomoc i o otuche!

 

EDIT: i zeby przestalo mnie meczyc musze zrobic cos takiego oto przyklady:

1. powiedziec jakies zdanie np. "wszystko jest OK, JEst OK wszystko,, OK jest Wszystko, JEst Wszystko OK" i jesli pomyle sie lub zająkam o jedno slowo czy o polowe to odnowa trzeba...

2. zrobic i pomachac np. jesli monitor brudny w setki stron i jakby "zeskanowac"

3. to juz bardziej to co potrafie dzieki tej chorobie... zobaczyc, ze moja rzecz zostala przesunieta o milimetr!!

 

 

dziekuje i pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×