Skocz do zawartości
Nerwica.com

Został skasowany moj kolejny temat, moje skargi nie zostaly


Gość veazx

Rekomendowane odpowiedzi

Został skasowany moj kolejny temat, moje skargi nie zostaly wysluchane, moderatorzy tacy jak: 'linka', 'Panna_Modliszka' itp osoby 'paradoksy' dalej funkcjonuja, ich dzialanie ma cel dreczenia a jestem osoba mającą depresje, w dodatku wrazliwą, co jest raczej z uwielbieniem wykorzystywane. Domagam sie wyjasnien, przywrocenia moich tematow, poniewaz inaczej jestem zmuszony sprawe rozwijac, poniewaz chodzi tu o powazny zarzut jak nekanie psychiczne i moją bezlitosną walke z depresją ktora mi zabrala cale zycie. Prosze zareagowac. Bede dazyl i zrobie wszystko aby te osoby juz niemogly wiecej szkodzic mojemu zyciu i zeby tak nieupowaznione osoby majace wyjatkowo wredny charakter znajdywaly swoje miejsca na forum o takim charakterze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ty masz do moderatorów. Dzisiaj miałam problem i Panna_Modliszka bardzo mi pomogła, była miła i życzliwa. Będąc wcześniej na tym forum też nie mogłam narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieodpowiednia rozmowa, nie pasuje do tematu Depresja, niepotrzebnie śmieci. Przenieść do hasioka albo do pytań do administratora, bo brudzi forum w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty chyba niewiesz w jakiej zyjesz rzeczywistosci, 3/4 to smieci, popatrz na tv, swiat, fora, moj temat jak ci łaska spojrzec (ten w koszu), popatrz co sie z nim stalo, jesli niebedzie odpowiednich reakcji smieci nieskoncza sie nigdy, uwierzyles w upozorowaną rzeczywistosc, nawet niewiesz kto rzadzi swiatem i ktora płec jest dyskryminowana, niestety jestes kolejnym z miliona, a za tobą nadejdą kolejne, mozesz miec prtetensje ze tak cie podsumowalem, ale gdybys pomyslal nienapisal bys tak, bys wiedzial co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×