Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychologiczny temat prezentacji - pomocy


FemmeNight

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem studentką I roku zarządzania i marketingu. Jak wiecie, zaliczenia semestru z różnych przedmiotów zbliżają się wielkimi krokami. Jednym z zaliczeń jest zrobienie i przedstawienie prezentacji z Podstaw Komunikacji Personalnej.. I tu właśnie mam mały problem, chodzi o to, że kompletnie nie mam pomysłu na jaki temat mogłabym zrobić taką prezentacje. Myślałam o jakimś takim temacie bardziej psychologicznym, bo sama wiem z doświadczenia, że tematy tego typu są na ogół ciekawe, a poza tym, zawsze można dołączyć jakiś Quiz czy test i jest gwarancja, że słuchacze będą zainteresowani na przykład tym, jaki będzie finisz. Chodzi tutaj też o czas prezentacji (minimum 30 min.), czyli musiałby być to temat, o którym mogłabym mówić w nieskończoność, przedstawić morze zagadnień, przykładów i jednocześnie nie zanudzać moich kolegów i koleżanek z grupy. :P Dla przykładu myślałam o `Psychologi Koloru` ale zrezygnowałam z tego tematu bo nie miałabym dużego pola manewru.. mogłabym przedstawić np. jaki kolor wpływa uspokajająco na człowieka, z czym konkretny kolor nam się kojarzy, zaprezentować jakiś filmik i to w sumie byłoby na tyle, także niezbyt ciekawie. Dlatego proszę Was o pomoc. Jeśli ktoś ma jakiś fajny pomysł i chce się nim ze mną podzielić to byłabym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×