Skocz do zawartości
Nerwica.com

PARANOJE


Vitellka

Rekomendowane odpowiedzi

Hi Wszystkim Nerwicowcom :D

Chcialabym poruszyc taki temat poniewaz sama sie z nim borykam, czasami nie wiem juz czy wmawiam sobie przerozne uczucia czy sa one realne przeroznego typu dretwienia, mrowienia, przeczulenie wechowe i czuciowe oraz totalna przeczulica paranoja totalna.Mysle ze jestem jakos dziwnie wrazliwa na bodzce zarowno zewnetrzego pochodzenia jak i wewnetrzego. :?: Bardzo chetnie wymienie sie doswiadczeniami w zwiazku z tymi zaburzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam parę takich tzn..lekko mnie wystarczy dotknąć a wszystko mnie boli drażni itp. Gdy ktoś jest skropiony perfumami nawet ja a zapach mi nie podejdzie to czasem ide i wymiotuje,lub gdy poczuję zapach potu blleee. pełno mam takich paranoicznych zachowań np jak jedzie karetka jedzie na sygnale musze czegoś czerwonego złapać bo jeśli nie to wymyślam ze coś sie stanie, wieczorem boje sie chodzić po mieszkaniu bo wymyslam ze ktoś tam jest i oczywiście coś zaczynam słyszeć.Na dworze w dzień zaś lubie być obserwowana gdy coś robie nieważne kto co miałby myśleć dobrze czy nie... nieraz wmawiam sobie ze ktoś na mnie patrzy...i mówi o mnie nawet jeśli by to miały być głupie słowa a prócz tego to pełno nerwicowych objawów o jakich tu na forum już pisałam że nerwy wyładowywuje na kimś a w nocy sapie bo brak mi tchu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×