Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny na jawie


Gość magdalenabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, jak coś to proszę moda o przesunięcie.

 

Zdarzają sie Wam realistyczne sny jak gdyby na jawie?

Podam może dwa przykłady żebyście wiedzieli o co mi chodzi:

1. Spałam u siebie w pokoju jak mieszkałam z rodzicami, nagle sie przebudziłam, otworzyłam oczy i zobaczyłam jak po mojej ścianie od dołu do góry biegną czarne pająki!(mam okrutną arachnofobię) Zaczełam wrzeszczeć, zbiegli sie wszyscy, a ja ryczałam kolejną godzinę i ni chu chu nie weszłam już do tego łóżka spowrotem.

2.Wczoraj w nocy przebudziłam sie i zobaczyłam że koło mnie przebiegł czarny pająk, i znowu histeria, płacz, panika, mój chłopak całe łóżko przerzucił i oczywiście nic tam nie było... zmusiłam sie aby znowu sie położyć chociaż czułam że widziałam naprawdę tego pająka.. leżałam i płakałam jakieś pół godziny ze strachu po czym zasnełam z wyczerpania...

 

Czy to nerwica? Dlaczego zawsze widzę czarne pająki? Bo sie ich boję? Też macie takie fazy że sie przebudzacie i coś Wam sie wydaje że widzicie i jest to bardzo realistyczne a potem okazuje sie że to tylko schiza????? Troche sie tego boje po wczorajszej nocy........ pozdrawiam. M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zdarzyło mi się coś podobnego. Z początku myślałam, że to wydarzyło się naprawdę, ale potem otrzymałam niezbity dowód na to, że to było tylko w mojej głowie. Otóż przebudziłam się w środku nocy, bo usłyszałam, że włączył się telewizor (sam od siebie, dobre sobie...). Wstałam, sięgnęłam po pilota i wyłączyłam cholerstwo, a potem poszłam spać dalej. A rano wyszło na jaw, że nie mógł się włączyć, bo...był całkiem odłączony od prądu! To żałosne, ale cóż na to poradzić? Jakieś dziwy, dziwności wychodzą ze mnie cyklicznie, odkąd zaczęłam się sobie baczniej przyglądać. Teraz wszystko, co robię, jest nienormalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem sen,piękny sen!W tym śnie ludzie z nerwicą i depresją radzili sobie w życiu!.Miałem sen w którym ludzie chorzy stawali sie zdrowymi!...a syn marnotrawny powrócił do SLD! :D

 

Darek co ty się stylizujesz na polskiego Martina Luthera Kinga? :D Może zacznij działać pod hasłem - "za Naszą i Waszą nerwicę" :mrgreen: Liberte!

 

PS: Popieram :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

1259053260_by_Ishtar_500.jpg.c09319dc7a91c33fd25fd9438f923a76.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×