Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aktywne wątki (bez zabaw)

Wyświetlanie tematy w Nerwica lękowa, Forum NERWICA.com, Off-topic, Witam, Oferty, Leki - Indeks leków, Leki, Nerwica natręctw, Miasta, Kroki do wolności, PTSD - Zespół Stresu Pourazowego, Kosz, Depresja i CHAD, Psychologia, Medycyna niekonwencjonalna, Pozostałe zaburzenia, Zaburzenia odżywiania, Problemy w związkach i w rodzinie, Uzależnienia, Odpowiedzi i pytania do psychologa, Zaburzenia osobowości, Twórczość, Literatura, Fotografia/Malarstwo/Rysunek/Rzeźba, Muzyka/Film, Inne, DDA/DDD, Schizofrenia, Socjologia, Zloty, Psychoterapia, Ważne tematy, Czytelnia, Dla Młodzieży i dla Rodziców, Strefa Rodzica, Strefa Młodzieży, Seksuologia, Pandemia, Psychiatria , Poradnie i szpitale psychiatryczne, Sprawy urzędowe, Leki przeciwdepresyjne, Leki przeciwpsychotyczne, Stabilizatory nastroju, Leki przeciwlękowe, Leki nasenne, Leki nootropowe, Stymulanty, Pozostałe, Regulamin Forum i Pod Lupą: Lęk i Zdrowie Psychiczne.

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Kupilam sobie buty na silownie, w przecenie z £85 na £26. Na silowni jeszcze nie bylam, moze dzisiaj pojde jesli bedzie mi sie chcialo.
  3. eRCe

    Pierwsza Komunia

    Ja pochodzę z rodziny, gdzie Mama zawsze przykładała uwagę do uczenia nas, także poza lekcjami religii, kto to jest Bóg itp. także podchodząc do Komunii Św. wiedziałem i rozumiałem, na tyle na ile młody chłopiec mógł, o co chodzi w sakramencie. Z resztą miałem tę łaskę, że po pierwszej spowiedzi, komunii św, jak i po wielu innych, czułem autentycznie w sobie jakim darem są te sakramenty i jak realnie wpływają na mnie jako człowieka, jak mnie odnawiają, więc nigdy nie było u mnie tej wątpliwości, bo miałem i mam tę łaskę z góry. Komunię pamiętam dość dobrze, wtedy chłopcy nosili białe szaty, nie garnitury, obiad był w domu, w rodzinnym gronie. Nie było wielkich prezentów, dużych pieniędzy, ale to dobrze, bo tak powinno być. Choć nie było też biednie, bo już po Komunii, kilka tygodni później otrzymałem najpierw wymarzone PlayStation, potem rower górski. Z perspektywy czasu, najważniejszy prezent zdecydowanie to był biały, piękny różaniec, który towarzyszył mi w radosnych jak i najtrudniejszych etapach życia... Komunia wspomniana, bierzmowanie, ale też odmawianie koronek za Matkę, gdy już była bardzo chora. Ten sam różaniec z resztą dałem Jej na pogrzebie - nie było myślę piękniejszego zwieńczenia "posługi" dla tego różańca jak oddać go tej która mi go kupiła, ukształtowała mnie, wychowała na tego kim dziś jestem. A z tego co z komunii utknęło mi w głowie, wyryło się jak w kamieniu, to ta piosenka komunijna, do tego stopnia, że do dziś dnia pamiętam barwy głosów, które ją śpiewały
  4. Dzisiaj
  5. Były kurier FedEx Tanner Horner, który w Teksasie w 2022 porwał i zgwałcił 7-letnią dziewczynę, został skazany na karę śmierci poprzez zastrzyk z trucizną. The New York Times", powołując się na szeryfa hrabstwa Wise Lane Akin, pisze, że siedmiolatka zginęła w ciągu godziny od porwania. Według FoxNews dziewczynka była naga, gdy znaleziono jej ciało. Prokuratorzy podali, że dowody DNA świadczą o napaści seksualnej. Prokurator James Stainton powiedział, że Athena walczyła z Hornerem (nazwisko sprawcy), a jego DNA znaleziono pod jej paznokciami. Dodał również, że DNA Hornera znaleziono "w miejscach, w których nie powinno się go znaleźć u siedmioletniej dziewczynki". Zboczeniec i pedofil zginie poprzez tzw. "leathal injection"
  6. @MiśDużybrałem go jakiś czas codziennie ale wydawało mi się że zrobiłem się jeszcze bardziej apatyczny. Teraz biorę go nieregularnie, chyba trochę obniża napięcie i niepokój.
  7. @Dalila_ krew z ucha? Ja bym dostała ataku paniki pewnie... przykro mi...
  8. mam maseczkę na twarzy, słucham AC/DC, palę.
  9. Wczoraj
  10. Ryś

    Urojenia

    A jeszcze z innej beczki. Czy czujecie się staro? (mam na myśli osoby urodzone przed tak powiedzmy 1990 rokiem) bo ja mam 45 lat a czuje się młodo. Tak jakbym miał 20 pare lat. Ani psychicznie nie postarzałem się ani fizycznie. Fizycznie to ludzie mi mówią że wyglądam na jakieś 30 pare lat. No mam geny młodości. Ale moi rodzice też mimo że mama odeszła w wieku 73 lat a tata 84 lat to nie wyglądali wogóle na tyle lat.
  11. W sumie to nawet trzy razy bo u kardiologa też mi robili EKG
  12. Waga też mi nie służy na męskość. Są faceci, którzy mimo sporej wagi, mają mocno męskie rysy twarzy. U mnie waga powyżej 90kg, zaczyna łagodzić rysy twarzy. Leki muszą mnie zalewać wodą, bo inaczej wygląda twarz przy mojej 100kg bez a na lekach. Brodę noszę. Bez brody wyglądam strasznie, zwłaszcza na lekach
  13. Krejzi1

    Co dzisiaj zjadłeś?

    Wypiłam właśnie koreański napój, jak na to ze nie przepadam za słodkim piciem, tak to nawet mi podeszło. Milkis sie zwie
  14. Krejzi1

    Filmy i seriale

    Bardzo Lubie film ‚Wszystko co kocham’ często do niego wracam.
  15. Ja wczoraj zażyłem pramolan i po kilku godzinach poprawiło się samopoczucie, bo zniknęły nieprzyjemne objawy, które nawet nie wiem czy mają swoją nazwę. Jeśli o mnie chodzi, to dla mnie pramolan ani trochę nie przypomina hydroksyzyny.
  16. Na forum jest dużo wątków ludzie piszą o wielu problemach takich. Współczuję Ci to musi być ciężkie suchość i brak śliny... bardzo jak taka angina A ból gardła to okropnie. Ale ja Cię pociesze nie ma możliwości żeby ci nie przeszło jeśli to od nerwicy A tak jest to to są objawy które dokuczaja wracają ale nie są na stałe i do grobowej deski! Mechanizm będzie taki że będziesz mieć lepszy czas, mniej stresu, coś się zmieni, mózg czymś się zajmie, to będziesz się łapać na tym że coś nie dokucza albo przeszło. Więc głowa do góry, przejdzie na milion procent Ale oczywiście zajmij się sobą, idź po leki od psychiatry lub spróbuj z psychologiem. Powodzenia
  17. Dziękuje za odpowiedź. Nie nie zauważyłam efektu euforii, ja nie czuje nic od psychotropow żadnych ani trochę
  18. take

    Wkurza mnie:

    ...antypolskie postępowanie obecnego rządu.
  19. To połączenie to jest olbrzymia bomba ,bupropion to noradrenalina i w słabszym stopniu dopamina ,jak dodasz do tego reboksetyne to jest koktajl którym raczył się mój kumpel z odwyku i skończył z problemami sercowymi i z niepohamowaną agresją
  20. Raczej nie używam , już od paru lat a na pewno kilkunastu miesięcy chatagpt i chatów AI tego typu, z reguły raczej i dlatego że świadomie wybieram inne opcje, ponieważ takie wolę, i preferuję. Myślę że to też jest ok
  21. Dziś zaczynam brać owy lek zamiast pramolanu pierwszą tabletka wziolem zaraz po wyjściu od psychiatry poczułem tylko lekką senność która po godisninie minęła, czekam na efekt uspokajający zapewne potrzeba kilku dni Bo jak na razie to jestem za mocno pobudzony, zestresowany
  22. Na szczęście okazało się, że jak czegoś nie da rady pogryźć to nie połyka tylko zostawia, ale i tak nie chce oddać tylko trzeba jej zabrać jak nie widzi. Ogólnie zabawek też nie chce dawać, chyba, że w zamian za coś, szczególnie za smaczki.
  23. To reakcja stresowa podczas pomiaru ciśnienia krwi u lekarza podczas, gdy w domu wynik jest prawidłowy. Z powiedzmy 117/74 u lekarza 150/92 i już chcą tabletki wciskać na nadciśnienie.
  24. "Droga do oryginalności prowadzi przez naśladownictwo" (c) Joshua Wolf Shenk
  25. Czytam książkę młodzieżowa thriller. Nazwę podam potem. Czytam ją, jest super. Tylko czytam za późno i za chwilę zasypiam xd Chce sobie zrobić małe wyzwanie książkowe. Więcej czytania i trochę wcześniej jeśli się uda.
  26. Ostatni tydzień
  27. Tez mialam kiedys stare auto i rzeczywiscie ciagle cos w nim trzeba bylo robic. Ale znowu nowe kosztuje wiecej z gory lub w ratach niz cala robocizna za stare. Najlepiej chyba wybrac cos posrodku, nie za drogie, ale nie takie stare, ze trzeba wszystko wymieniac.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×