Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z koncentracją (może stres) a prawo jazdy


mienta

Rekomendowane odpowiedzi

Zostały mi jeszcze 3 dni jazdy szkoleniowej i w poniedziałek egzamin praktyczny. Umiem wszystkie manewry, teorię mam w małym paluszku, ale z jakiegoś powodu mam spore problemy z koncentracją podczas jazdy autem, ale nie tylko wtedy. Podczas jazdy mylą mi się strony i liczenie np. latarni przy której mam się zatrzymać. Nie mogę się skupić na tym, co mówi instruktor. Dolatuje do mnie gdzieś tak połowa, może trochę więcej. Dzisiaj instruktor zapytał wprost, czy coś brałam. Ale tak jest nie tylko wtedy. Zwykle podczas pracy słucham podcastów (jestem ilustratorką). Teraz nie jestem w stanie jednocześnie pracować i słuchać mówionego tekstu. Nawet jak nie pracuję, tylko słucham, odpływam gdzieś myślami.

Nie wiem, czy to z powodu stresu (boję się egzaminu i bycia ocenianą), czy raczej z przepracowania (pracuję obecnie nad dwoma projektami i od dwóch lat nie miałam wakacji). Albo powodem są leki, ale biorę je już od dawna, a te problemy z koncentracją mam mniej więcej odkąd zaczęłam kurs na prawko. Biorę 2x 37 mg Latudy i na wieczór 10 mg Zolafrenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×