Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed byciem pedofilem natrectwa


Marmon

Rekomendowane odpowiedzi

Na nerwicę choruje już kilkanaście lat najpierw były natręctwa na temat noża puzniej o tym że jestem gejem a teraz już od dłuższego czasu że jestem pedofilem.Od kilkunastu lat czuję te natręctwa dzień po dniu kurde odczuwam każdą minutę życia przez te natrectwa boję się własnej córki przeszkadzają mi dzieci.Wspomne że nigdy w życiu nic nie zrobiłem nie fantazjuje o dzieciach ale w głowie cały czas mam strach że co jeśli jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marmon napisał:

były natręctwa na temat noża

Powiedz jakie natręctwa miałeś związane z nożem bo ja też mam i ciekawy jestem czy te natręctwa są takie same.

 

Trzeba zdać sobie sprawę z tego że to są natręctwa a nie prawdziwa chęc zrobienia krzywdy dziecku.

Edytowane przez Jurecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jesteś w stanie z tym wygrać,nie bój się,tak to musi być męczące że odczuwasz taki lęk ale dobrze wiesz że to tylko lęk nie martw się bo on może minąć w każdej chwili 
Najważniejsze że masz córke i ją kochasz dobrze wiesz że nic jej nie zrobisz nie bój sie podjedz przytul znajdź sposób pobiegaj wróć 
głowa do góry bądź silny takich jak ty są tysiące 
trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, natręctwa z nożem ,znam, strach przed zrobieniem komuś lub sobie krzywdy ,znam.Strach przed zapędami pedofilskimi  też przerabiałam.Raz jest lepiej ,raz gorzej a raz tragicznie.Jestem słaba przez tę chorobę ,robię może 20%tego co bym robiła gdybym była zdrowa.Chcialabym chociaż znaleźć siłę aby się zacząć leczyć bo paraliżuje mnie strach przed wizytą u psychiatry i branie leków,ale życie w takim stanie jest przerażające,nie umiem nigdy odpocząć ,nie potrafię się zrelaksować , ciągła gonitwa myśli,strasznych myśli .Ach! Wiecie o czym piszę , chciałam się wyżalić.Mimo wszystko życzę Wam i sobie siły i zdrowia.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×