Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja historia


Justyna_ww

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może zacznę od tego że mam 25 lat męża i syna 4,5 roku oczko w głowie 🙂 sama nie wiem jak zacząć nigdy nie myślałam że bd miała jakieś problemy związane z Psychika.

Spróbuję wam opisać swoją Historię jak najlepiej potrafię do tej pory nie wiem dokładnie co mi jest lekarz psychiatra w Grudniu tamtego roku zdiagnozował u mnie tylko Depresję i zalecił tabletki Escitoplarm po 19 mg na dobę.

Miałam traumatyczne wydarzenie kłótnia z rodzicami nie wiem jak to wyglądało bo straciłam całkowicie świadomość nie wiem co robiłam przez pare godzin jak by mnie nie było tylko ktoś inny podczas tej kłótni do dziś sobie nic nie przypomniałam z tego wydarzenia.mnie wiem jak to się stało moi rodzice nigdy mnie nie przytulali nie rozmawiali że mną kiedy musieli mówili tylko wtedy nie interesowali się moimi uczuciami wgl dzis mam trudne stosunki z rodzicami z mamą wgl prawie nie roZmawiam z tatą trochę lepiej, podejrzewałam męża o zdradę sprawdzwlam go patrzyłam mu na konta Google non stop siedziałam nie mogłam przestać wmawiałam sobie że mnie zdradza okłamuje nie ufałam chyba nikomu myslalam ze wszyscy knują przeciwko mnie... Teraz już z tym lepiej..natretne czynności zajmowały mi pare godzin dziennie nie wyxhosIlam z domu bo mi natręctwa poprostu na to nie pozwoliły.. Mam problemy z Koncentracja , prawie cały czas się stresuje martwię o coś nie potrafię się całkiem odstresować odpocząć ehhh jeszcze jedno mnie zastanawia wstyd się przyznać ale strasznie boje się dentysty od dziecka.. Nie pójdę za nic w świecie nic mnie nie przekona jakoś w wieku 14 lat zaczął psuć mi sięzab dokładniej prawa jedynka... Nie poszłam do dentysty chodzilam tak z ta jedynka aż w lipcu 2020 roku ząb sam wypadł płakałam chociaż to była moja zmora wstydzilam się tego ale bałam się iść do dentysty po prostu wolałam tak chodzic niz iść do stomatologa.. Wypadł mi ząb 😬 po tylu latach mąż mi mówi do dentysty żeby coś zrobić dorobić żeby coś było na miejsce tej jedynki musiałam iść poszłam siadłam na fotel odrazu przy wejściu piw że taka sytuacja wypadł ząb martwy popatrzył ja skłamałam że jestem unuwiona gdzie indziej i żeby mi tylko coś tymczasowo a on że musi usunąć korzeń zeba żeby coś zrobić i poleciał mi proszę na jednego zeba i tak do tej pory chodzę dla mnie liczy się to że pozbyłam się tego kilku letniego horroru jak chodzilam z takim zębem. Moja babcia od strony mamy też miała zeba tego zaczol się psuc wypadł też bała się stomatologo tylko tyle wiem o babci nie poznałam jej bo z powodu choroby psychicznej jak miałam 2 tygodnie powiezsila się do lustra na kłamca od drzwi masakra... Moja mama identyczna sytuacja z zębem i wiem że też chodzi do psychiatry ale nie wiem co jej dokładnie dolega... Moje problemu strasznie się mecze przy wysiłku nic mnie nie interesuje brak znajomych malomownosc nie wiem o czym roMawiac z innymi ludzmi... Boje sie mam leki o pewne sytuację  o brata się boje żeby jakiegoś wypadku nie miał masakra.... Mam luki w pamięci gubie się w czasie nie umiem się skoncentrować na 2 rzeczach jeśli czytam coś nie potrafię się oderwać od tego nie mogę coś mi mówi czytaj zamiast się polozyc spać.. Czasami czuje się tak jak by wszystko było nierealne nie wiem co mi jest boje sie iść do psychiatry boje sie co mi powie co się dowiem... Miałam poradę telefoniczna jedna tylko potem już nie zdecydowałam się iść. Od paru tyg trochę mi się POPROAAWILo natręctwa dały mi spokój słucham muzyki śpiewam sobie potrafię odpocząć umiem podjąć decyzję jak mam iść wstaje i idę jak ide spac to idę nie tak jak kiedyś że natręctwa mi. Nie. Pozwalali spać funkcjonować w dzień....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×