Skocz do zawartości
Nerwica.com

Włączenie psychotropu, a kawalerskie


alberico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 20 roku zycia przez 6 lat brałem escitalopram actavis 10mg z powodu nerwicy lękowej i depresji. Było wszystko bardzo dobrze, moje ataki przeszły. W tym okresie nadużywałem alkoholu, lubie wypic 2,3 piwka dziennie nie mówiąc o weekendach. Problem się zaczął ze 3miesiace temu na własną rękę odstawilem leki. Od 2 tygodni wszystko to co kiedys wrocilo, czyli ataki paniki. Nagły wzrost cisnienia, szybkie tetno, trudnosci w oddychaniu, dezorientacja, zawroty głowy, uczucie jakbym mial zemdleć. Nie brzmi to tak strasznie jak się odczuwa. Byłem wczoraj prywatnie u psychiatry i kazano mi wrócić do Escitalopramu. Dziś przed pracą o 5.30 pierwsza tabletka i o 7.00 w pracy nokaut na 4 godziny, tak mi sie pogorszylo, ze masakra (psychiatra ostrzegał,  sam bylem tego swiadomy). Dzis z lozka po powrocie do domu nie wychodzilem.

Problem jest taki, ze w sobotę mam kawalerskie (za 3 tygodnie biorę ślub) i psychiatra mi powiedziala ze w drodze wyjatku moge pic, rano zazywajac normalnie lek. 

Jak myslicie warto, czy lepiej to kawalerskie odwolac? Juz sie boje, ze zamiast skupic sie na zabawie to będę myślał po kazdym piwie czy ataku nie dostanę.... w koncu to tak jakby początek leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×