Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lgnę do niej mimo bólu


Marco94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aktualnie w moim życiu dzieje się zachowanie niepodobne do mnie , nielogiczne po prostu niezrozumiałe .

W pracy mam kontakt z kobietą która cechuje się kosmicznym wahaniem podejściem do mnie. Jednego dnia pikantnie flirtujemy , relacja jakbyśmy znali się od zawsze a następnego dnia potrafi mieć odwrotne nastawienie , traktuje mnie jak powietrze a mimo tego głupio do niej lgnę. Trwa to około pół roku . Miesiąc lub dwa temu zerwała z chłopakiem i po jakimś czasie powiedziałem sobie dlaczego nie ? zaprosiłem na kawę na co pozytywnie zareagowała , podczas spotkania zwyczajna rozmowa a w pracy znów to samo czyli rollercoaster. Pierwszy raz w życiu zauroczony w osobie która tak naprawdę zadaje ból co powinno odpychać po czym jest dzień w którym znów przyciąga . Co może być przyczyną jej zachowania i jak to możliwe, że ciągnie mnie do tej toksyczności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, moim zdaniem, moze Ci sie wydawac, w sensie, jej zachowanie niekoniecznie musi miec zwiazek z Tobą, moze ma taki sposob bycia. Moze warto jej powiedziec, jak sie czujesz?

Jesli jednak mialoby byc tak, jak piszesz, i jest to jakas celowa czy swiadoma strategia z jej strony, to faktycznie, zastanow sie, co Ci sie w tym podoba. Niektorzy lubią taka zabawę w "gonienie kroliczka".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Luna* napisał:

Po pierwsze, moim zdaniem, moze Ci sie wydawac, w sensie, jej zachowanie niekoniecznie musi miec zwiazek z Tobą, moze ma taki sposob bycia. Moze warto jej powiedziec, jak sie czujesz?

Jesli jednak mialoby byc tak, jak piszesz, i jest to jakas celowa czy swiadoma strategia z jej strony, to faktycznie, zastanow sie, co Ci sie w tym podoba. Niektorzy lubią taka zabawę w "gonienie kroliczka".

 

Ooo w sumie proste , oczywiste że może po prostu taki charakter a jej "pikantne flirty" to jej styl żartu + może sam koloryzuje podświadomie 😕 Dzięki za odpowiedz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej się wydaje że koleżanka bawi się w kotka i myszkę. Chce Ci namieszać w głowie, co jej się udaje bo ciągle o niej myślisz...

Chce być prawdziwa Femme fatale. Czyż mężczyźni- zdobywcy nie wolą zabiegać o nieosiągalne kobiety, które zawracaja im w głowie? ;)

Druga opcja to że traktuje tą zabawę jako receptę na nudę, co źle o niej świadczy. Np gdyby flirtowala też z innymi kolegami z pracy. Ale myślę że opcja 1 skoro już poszła na randkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×