Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejsze spotkanie nie wypaliło, to może jutro? :)

 

A i owszem, ja byłam, a poza mną nie przyszedł pies z kulawą nogą.

 

-- 14 cze 2013, 16:17 --

 

dzisiejsze spotkanie nie wypaliło, to może jutro? :)

 

Jeśli te spotkania mają wyglądać tak jak wczoraj, to ja już wolę chodzić na imprezy ze zdrowymi.

 

Hihi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się :brawo: , że w końcu organizuje się jakaś grupa warszawska. W porównaniu z innymi, wypadamy blado. Wiem, że nie o to chodzi, ale fajnie,gdy ludzie potrzebujący wsparcia znajdą się w gronie osób rozumiejących się. Ja chętnie bym Was poznała, ale nie czuję się najlepiej, tak ogólnie, bo trochę innych schorzeń różnych /i wiek słuszny :D /, ale lubię młodych ludzi. Może kiedyś i mnie się uda z Wami spotkać. Życzę udanego spotkania :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się :brawo: , że w końcu organizuje się jakaś grupa warszawska. W porównaniu z innymi, wypadamy blado. Wiem, że nie o to chodzi, ale fajnie,gdy ludzie potrzebujący wsparcia znajdą się w gronie osób rozumiejących się. Ja chętnie bym Was poznała, ale nie czuję się najlepiej, tak ogólnie, bo trochę innych schorzeń różnych /i wiek słuszny :D /, ale lubię młodych ludzi. Może kiedyś i mnie się uda z Wami spotkać. Życzę udanego spotkania :great:

 

Dziękujemy i zapraszamy, wpadnij kiedyś do nas. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, że jutro będę :) nie wiem czy dokładnie o 17 czy parę minut po bo nie wiem jak szybko znajdę miejsce parkingowe :)

jak się rozpoznamy?

ja będę miała ze sobą taką torbę: http://www.centrumpomocy.toz.pl/fotki_produktow/miniaturki/torba_bawelniana_reka_i_lapa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, że jutro będę :) nie wiem czy dokładnie o 17 czy parę minut po bo nie wiem jak szybko znajdę miejsce parkingowe :)

jak się rozpoznamy?

ja będę miała ze sobą taką torbę: http://www.centrumpomocy.toz.pl/fotki_produktow/miniaturki/torba_bawelniana_reka_i_lapa.jpg

Ok. Łapa i ja na pewno się rozpoznamy, bo już się kiedyś widzieliśmy. Jakby co, to w temacie "ludzie z forum" jest moje zdjęcie. A może po prostu, wzorem mieszkańców Krakowa weźmiemy po białej kartce formatu A4 i to będzie znak rozpoznawczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×