Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mozarin 15mg + trittico 50mg / zespół serotoninowy


meszka

Rekomendowane odpowiedzi

Było już świetnie po bardzo trudnym okresie wchodzenia na docelowe dawki tj 10mg Mozarin. Po 6 tyg było git.

Na sen brałam 2/3 trittico czasami w ciagu dnia 1/3 trittico. xanax nie był juz potrzebny.
Byłam happy że mam to za sobą przez półtora miesiąca..

ale wróciło kilka dni temu 😞


Znowu to uczucie napięcia, w nocy najgorzej. Duszności w klatce piersiowej. Obfite poty nocą. Musiałam znowu sięgnąć po xanax.

Lekarz kazał zwiększyć dawkę do 15 mg Mozarin Plus Kontynuowac 2/3 trittico.

 

wyczytałam o zespole serotoninowym i trochę panikuje. Ktoś z Was łyka podobny skład i dawki ? 
kiedy to sie skończy....Troszku się podłamałam po okresie szczęśliwości ;)

 

dawajcie znać - jutro mam łykać zwiększone dawki... 

 

pozdrawiam ciepło 🙂
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meszka 

 bardzo dobrze doradził Ci lekarz ,,, niestety trzeba z dawką jechać w górę (przy Twoich objawach na 10 mg ).

 Brałem miesiącami i dawki 20 mg , jak zaszła taka potrzeba .

 Przy  15 mg nie ma mowy o Zespole Serotninowym ,,, nawet przy 30 mg też nie ma mowy ( chyba ,że u bardzo wrażliwych lekowo osób ,do których sam się zaliczam ).

 Spoko bierz 15mg i czekaj na polepszenie . 

 Triticco to słaby lek , nie ma obaw .

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ze piszesz. A bierzesz jeszcze do tego trittico? Bo tu mam obawy.. z tym zespołem...

po mozarnie wybudzam się w nocy - a kiedyś spałam pięknie.


Dlatego lekarz dorzucił 2/3 trittico na noc. I Było git. Spałam. Sny wszelakie ale do wytrzymania i bez wybudzeń. 
Od tygodnia znowu 2/3 rano z uciskiem w klatce piersiowej sie budzę .. zlana potem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ze piszesz. A bierzesz jeszcze do tego trittico? Bo tu mam obawy.. z tym zespołem...

po mozarnie wybudzam się w nocy - a kiedyś spałam pięknie.


Dlatego lekarz dorzucił 2/3 trittico na noc. I Było git. Spałam. Sny wszelakie ale do wytrzymania i bez wybudzeń. 
Od tygodnia znowu 2/3 rano z uciskiem w klatce piersiowej sie budzę .. zlana potem.

 

 

73A8C759-242C-49C5-800A-6D4356952AC3.jpeg

DD414D16-EB70-4B7E-B9A7-FCE77BAFDE08.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meszka 

 anie może Ci lekarz zwiększając Mozarin dołożyć na seen inny lek nasenny .

 Triticco to według mnie badziew , ,, zanim sie u mnie rozkręcił to długo nerwowy chodziłem ( a brałem tylko na noc ) .

 Brałem Triticco do Paroksetyny , metylofenidatu , 

 Dla mnie ten lek to lipa , ale to tylko dla mnie . Jesli chodzi o sen i przetrwanie początkowo gorszych chwil sa lepsze specyfiki niz triticco .

 Jednak skoro było dobrze u Ciebie w tym duecie to zwiększenie Mozarinu powinno Raczej przynieść poprawę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meszka 

 kup sobie bez recepty zwykły Tryptofan 500mg  i bierz zamiast tego triticco .

 Wcześniej pogadaj z lekarzem , czy możesz tak zrobić , jak się zgodzi to warto by spróbować .

 Tu masz artykuł o tym ;

https://www.muscle-zone.pl/blog/suplementacja-sportowca-w-zaburzeniach-snu-czesc-1-suplementacja-tryptofanem/

sam wspomagam się czasem L- tryptofanem 500mg i daje rade nassenie , a tez biorę różne antydepresanty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×