Skocz do zawartości
Nerwica.com

Neurotyzm, osobowość zależna, ptsd?


needyourblood

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zaczęło się od domu rodzinnego, w którym przeżywałam prawdziwy terror. Bezsenne noce, ciągłe uczucie niepokoju, stres.

Potem przeszłam przez molestowanie, dokuczanie w szkole, które mnie zdystansowało od ludzi, próbę gwałtu, następnie, toksyczny związek który odbija się na mnie do dziś. 

Bardzo bolesne rozstanie, nie chcę wchodzić w szczegóły, ale miałam przez to próbę samobójczą co już wiele wyjaśnia.

Najgorsze jest to, że mimo upływu prawie roku od tych wydarzeń, mam bardzo częste myśli samobójcze, mental breakdowns (potrafię się z byle powodu rozpłakać będąc np w galerii handlowej i chcieć umrzeć) które zdarzają się dość często (średnio raz na tydzień/dwa), uczucie beznadziejności 

Przed toksycznym związkiem tego nie miałam, dopiero przez niego stałam się jeszcze bardziej niestabilna. Pierwsze miesiące to była udręka, obsesyjne myśli, robienie sobie krzywdy, balansowanie między euforią a najgorszymi dołami jakie miałam w życiu.

Czy ktoś miał podobną sytuację i z tego wyszedł? Dlaczego tak nagle mi się one pojawiły? Co robić? 

 

edit: No i dodam bezsenność i problemy z pamiecią krótkotrwałą 

Edytowane przez needyourblood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×