Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie z Nerwicą Natręctw i Derealizacją


Gość ToddPL

Rekomendowane odpowiedzi

Natręctwa niszczą moje życie od kiedy dorosłem. I najgorsze jest to, że NIC nie jestem w stanie zrobić. Miałem kilka okresów, w których mogłem normalnie funkcjonować i wydawało mi się, że jest ze mną wszystko OK, ale to trwało 1DZIEŃ - MAX 10DNI, kiedy się wziąłem za siebie porządnie, ale wtedy byłem w innym stanie niż teraz. To jest właśnie najgorsze - wydaje ci się, że się wyleczyłeś, a to wraca po kilku dniach z NASILENIEM, i już właśnie z tym nasileniem nie jesteś w stanie sobie poradzić.

tiki nerwowe, natrętne myśli, depresja, lęk bez żadnego powodu, derealizacja - i to jest całe moje życie :(

 

Mam 16lat i mam wrażenie, że mam zmarnowane życie. Na ogół wiem, że jestem ambitny i dążę do osiągnięcia celu, bo miałem dni, kiedy nerwica mnie puszczała i wtedy dopiero żyłem całym życiem i chciałem się rozwijać. Nie wiem już co mam robić...(?)

 

 

A NAJGORSZE JEST TO, że kiedyś chciałem BARDZO się wyleczyć, a teraz jest mi wszystko jedno... Już chyba moja psychika się poddała i po prostu wysiadła, bo teraz ŻADNYCH ambicji nie mam

Do tego dochodzi oczywiście derealizacja...

Edytowane przez ToddPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×