Skocz do zawartości
Nerwica.com

mąż detoks


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałam opisać mój problem zacznę od tego ze jestem w związku 6 lat małżeństwem 2 lata mój mąż pije dlatego wysłaliśmy go na detoks obiecał ze nie wróci do tego natomiast  zaczął pic jestem jedyną osobą która utrzymuje mieszkanie . Cały czas była wojna o picie zawsze był hałas ale teraz już jestem załamana od kiedy pije zaczyna mi dokuczać mówi ze to moja wina ze go nie wspieram oskarża mnie o zdradę kiedy ja ciężko pracuje bo biorę nadgodziny  żeby było jak najlepiej wyzywa mnie od głupich i gorzej nie traktuje mnie nie jak żonę brak szacunku poniższy mnie i mówi że jestem zła żona.  Robie wszystko co w mojej mocy mąż stracił pracę ale psychicznie nie wytrzymuje czuje ze znęcanie się psychicznie nie czuje od niego czułości miłości. Mówi do mnie ze mam zamknąć ryj pysk ze jestem pojeb** . Nie tak wyobrażałam sobie życia nie jestem szczęśliwa moje życie stało się szare . Nawet mi groził ze mi kark skręci jeżeli go nie przyjmą na leczenie . Ze nie mam prawa go wyrzucić z domu a jeśli to zrobię to zniszczy mi wszystko . Nie wiem co robić do kogo się zwrócić szukałam długo forum gdzie mogę opisać tylko w połowie moje życie bo ten koszmar juz się ciągnie parę lat. Więcej wspominam tych złych chwil niż tych dobrych 

Doradźcie mi prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku chciałam napisać że bardzo Ci współczuje i uwierz mi że wiem przez co przechodzisz bo mam podobną sytuację  z tym że ja przez mojego partnera straciłam prace ,wiecznie jestem oskarżana o zdradę i co prawda nigdy nie groził mi ale jego zachowanie sposób mówienia a nawet chrząknięcie całkowicie wzbudzał we mnie lęk ,gnębienie psychiczne jest chyba najgorszą formą znęcania się nad drugą osobą on również nadużywa alkoholu, od pół roku leczę się na depresję biorę leki oraz uczęszczam na psychoterapie bo doprowadził mnie do stanu takiego że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować więc kochana powiem Ci tak jeżeli ktoś ma Ci pomóc to tylko psychoterapia która CIę wzmocni psychicznie na początek sesja indywidualna a potem fajną sprawą jest grupowa gdzie wiele kobiet ma podobne problemy jak ty i nawzajem przy pomocy terapeuty jesteście wstanie wzmocnić swoją osobowość i podejście do problemu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×