Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nieznana diagnoza


fittena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, potrzebuje pomocy. Moja mama jest na coś chora i profesorzy nie wiedzą co jej jest.

 

Najgorsze zaczęło się w 2016 roku zaczęły sie bardzo uciążliwe piekace bóle w odcinku ledzwiowym, które wędrują do odcinka piersiowego i szyjnego.

Pierwsze dziwne symptomy mama zauważyła w 2012 roku, wyszledl guz przysadki mózgowej (całkowicie zbagatelizowany, bo mały) potworne migreny, wieczna anemia, mało żelaza, zaczęły się mówienia skóry, głowy powracające co jakiś czas.

 

30 lat temu ukasil ja kleszcz, wszystkie badania wychodziły negatywnie na boreliozę na własne ryzyko była leczona unidoxem (pomogl na ok 2 lata), aż kilka msc temu w klinice sw. Lukasza wyszły pozytywnie (tam każdy ma boreliozę) miala wlewy 2 tyg, tydzień ilads i zaczął ja palić przelyk..

Nawet biorezonans mama miała i nic.

Lekarz w zakaznym w takim przypadku wykluczyl boreliozę.

Dał skierowanie do szpitala wojskowego w Gdańsku z podejrzeniem stwardnienia rozsianego (kiedys badanie wykluczylo stwardnienie)

 

W marcu 2016 wykryto potworniaka, i jakis płyn w zatoce Daglasa i miesniaki macicy, usunęli, ból piekacy został..

 

Prof z Warszawy stwierdził endometrioze,brała hormony w zastrzykach, po których źle się czuła i nadal plamila, potem hormony w tabletkach, to samo, niedługo najprawdopodobniej mama bedzie miała wkładkę leczniczą.

 

W szpitalu wojskowym w Gdańsku podejrzewają tezyczke. W tym msc idzie na badanie, a w październiku będzie położona na oddział neurologiczny.

 

Jesteśmy ze Starogardu Gdańskiego i u nas w okolicy rozkładają ręce.

 

Mama miała setki badań:

Tsh w porządku

Tk, rezonanse, przeswietlenia

Szpik (w porządku)

Itd

 

Oczywiście wszystko robione prywatnie, no bo jak inaczej?!

 

Od czasu operacji potworniaka mama cierpi na czestomocz i biegunki.

Od kilku msc sztywnieje jej lewa część twarzy, a od niedawna lewa noga.

Rano wstaje obolala, sztywna (musi się rozchodzic), w ciągu dnia dokucza jej piekacy ból pleców, sztywnienia kończyn górnych, ogólne rozbicie, zmęczenie, senność, nerwica, depresja z niemocy..

 

Jest mi bardzo przykro patrzeć na to co się dzieje z mama, najgorsze jest to, że zaczyna mieć myśli samobójcze, ciągle płacze..

 

Błagam o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×