Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zanik uczuć


Aleksandra13

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Mój problem polega na tym że z dnia nadzień zanikły mi wszystkie emocje do mojego chłopaka. Bardzo mnie to dołuje bo w głebi duszy wiem że go bardzo kocham zależy mi strasznie na nim i nie wyobrażam sb zycia bez niego. Ale to pojawiło sie u mnie jakieś 3 miesiące temu na początku miałam ataki paniki nie mogłam spać płakałam że to ze mną jest coś nie tak i wgl. Pozniej rozmawiałam z chłopakiem który miał to samo co ja i stwierdzono mu anhedonie i nerwice. Czy to naprawde może być to? Po rozmowie z nim czułam się lepiej uspokoiłam sie i posłuchałam jego rad jak sb z tym radzić ale to wymaga czasu. Czasami nie daje już rady i mam ochotę sb odpuścic ale to jest bez sensu bo pozniej wszystko wraca. Nie chce tg nawet nwm czemu tak się ze mna stało wszytko było ok to się pojawiło z dnia na dzień. Wywołało u mnie to nie mały szok przez co płakałam nie miałam apetytu i nawet bałam sie iść spać tylko żeby nie mysleć o tym. Pózniej pojawiły się mysli że nie kocham go juz przez co jeszcze bardziej się nakrecałam i dostawałam większego ataku paniki i tak w kółko. Nwm z czego to może byc nie którzy mówią że stresem . A teraz w moim życiu jest naprawde duzo stresu i jestem bardzo wrazliwa aż czasami nie radziłam sb z niczym. Nwm czym mam ta nerwice ale dostałam radę że dotyka ona najbardziej waznych dla nas rzeczy w tym mojego chłopaka. Takim sposobem jest ona skuteczna i niszczy. Myslałam o jakimś psychoterapeucie ale nwm. Licze na to że ktoś da mi jakąś rade co powinnam zrobić w tej sytuacji. Liczę na wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanik emocji z dnia na dzień nie wiem czy w ogóle możliwy, ale zakładając że takie przypadki mają miejsce, a ty jesteś jednym z nim jest błędne. Dowodem na to jest fakt że doświadczasz ataków paniki, lęku w sytuacji insynuowania sobie braku uczuć wobec partnera ("pojawiły się mysli że nie kocham go"). Zakładam że trzymasz w sobie jakiś problem który Cie przerasta, a nie mając o tym świadomości zapętlasz sytuacje, dlatego warto byłoby wybrać się do psychologa o ile uznajesz że ten dylemat Cie przerasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×