Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwobóle i dziwne myśli


Pikero99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powiem wprost mam 18 lat. Życie jakie prowadziłem to dość dziwna sprawa 3 lata paliłem marihuane dzień w dzień, czasem jednodniowa przerwa, no i rok temu spróbowałem amfetaminy, potem od czasu do czasu jakieś pigułki extazy, jakieś kryształy (pentedron) wiecie o co mi chodzi, no ale potem nadszedł dzień to była zima jakoś styczeń że strasznie mocno się upaliłem miałem dziwną "faze' miałem jakby deja vu i wróciłem do domu super się czułem, robię sobie kanapki i poczułem że serce mi bije szybko no ale dobra zrobiłem kanapki usiadłem na chwile i oddychałem i trzymałem się za serce i wtedy biło coraz wolniej i potem tak strasznie wolno ale z 5 minut i było okej już, poszedlem spać potem dalej paliłem kolejny raz to jakoś marzec, znowu szybkie bicie ale tak szybkie że czułem jak cała klatka piersiowa się rusza, i ogólnie lęk, i usiadłem i bije wolniej coraz wolniej strasznie wolno nagle takie dziwne jakby kłucie aż podskoczyłem i znowu strasznie szybkie bicie, ale do domu wróciłem poszedłem spać i było okej i dalej paliłem, w te wakacje na imprezie zjadłem 0,5g amfetaminy a na drugi dzień napaliłem się marihuany i znowu ta akcja z sercem tym razem tak się wyystraszyłem bo trwało to z 3h że pojechałem do szpitala mówiąc że wypiłem energy drinka bo piłem strasznie dużo energy drinków (4/5 dziennie) czy to była nerwica? trochę dziwna akcja też bo miałem tylko takie akcje jak paliłem marihuane no i to były tlyko 3 akcje, zarzucając pigułki extazy czy jedząc kryształ/amfetamine zawsze było okej nigdy nie miałem takich wkręt. No i na drugi dzień po tym szpitalu czułem się dziwnie jakoś tak wiecie strach o serce, potem miałem dziwnie tak że leżałem a serce biło wolno potem troche szybciej puls z 80/90 i znowu normalnie, miałem pobieraną krew/ekg wszystko dobrze, od tamtej akcji minęło już 3 miesiące. Teraz już jest świetnie, jedyne co jeszcze mi dokucza to nerwobóle raz z lewej raz z prawej strony ale są to chwilowe bóle 5/6 sekundowe, brałem magnez/potas/elektrolity/pije melise i mam do was takie pytanie czy to była wgl nerwica? czy co? i marihuany już raczej nigdy nie tkne i innych używek też ale takie pytanie bo strasznie mnie ciekawei czy jakbym teraz na imprezie spróbował jakiegoś kryształu/amfetaminy to czy miałbym jakieś dziwne akcje z sercem? czy nie no bo wcześniej niby po innych używkach prócz mj tak nie miałem, pytam bo mnie to ciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×