Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co o tym sądzicie? Pomocy!


zły pech

Rekomendowane odpowiedzi

musze wszystko idealnie zrobic u lekarza zapytac sie ładnie tak w kolejności zapamietania i musze nie zmeczyc tym lekarza czyli tak nie za duzo nie zamało się zapytać ,uzyskać żadanej odpowiedzi i niczego ne zabmatwać,pomylić,zapomniec albo zmieszać zdania bo jak tak zrobie to bede musiał jechać do lekarza rowerem za******lać 6 kilosów a mi sie z byle powodu niechce jechać ale mysli mnie tak mecza,ze nie da rady wytrzymac,a najlepsze jest to,ze nawet jak wszystko dobrze wykonam idealnie to i tak mnie meczy,zeby pojechac jeszcze raz,i mam taką manie,że mówie sobie tak jeszce tak nie robiłem ale tak chce zrobic pojade ostatni raz wszystko,ale wszystko dobrze wykonam i nawet jak mnie bedzie dreczyło to juz bede wiedział ze byłem ostatni raz i bede już od tego ostatniego razu sie meczył i starał wytzrymac ni jechać i też mania dotyczy tego,ze wiem,ze na necie moge dostac odpowiedzi,ale i tak ciągnie mnie do lekarza,i to nie tylko do lekarza,ogólnoe trwa to już 8 lat na początkku było to sprawdzanie po kilka razy swiateł,itd.a teraz jest coraz gorzej,co ty na to co mam zrobić czy pjechać tem ostatni raz,czy nie,ale jestem pewien,że bedzie mnie meczyło dalej ale i tak bede wiedział i bede zadowolony ze to był na 100%ostatni raz i chce juz trzymac moje głupie mysli jak najdłużej do wizyty u psychiatry,co o ty myslisz?

_______________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że masz się udać do lekarza (o czym i tak dowiedziałem się z twojego pierwszego tematu), to z tego, co tu napisałeś, trudno jest wydedukować coś więcej. Rozumiem tylko tyle, że chcesz u tego lekarza zrobić wszystko, "jak należy". Zdaję sobie sprawę, że nie jest ci teraz łatwo, ale postaraj się o choć drobną edycję tego posta, bo w tej chwili jest on zbyt chaotyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×