Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Moich biologicznych rodziców. Bo jak się urodzi idealne dziecko (mój starszy brat) to wiadomo że dobre geny już się zużyły i nie majstruje się następnego dziecka, bo dla niego zostały już tylko złe geny. Ewentualnie dopuszczam też teorię że zawiniła fabryka prezerwatyw i guma pękła.

 

Co doceniasz w ludziach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale stron się nazbierało *-* Ja to wczoraj zasnęłam tylko dzięki % :D

------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT: 1-2 kubki dziennie

 

Czy jest człowiek którego nienawidzisz? (samego siebie sie nie liczy c:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiąca się w rozmawianie i pomaganie duchom. Jechali na jakąś inicjację. Na miejscu wypadku samochodowego, gdzie moja mama zginęła, już ich nie było, potem tylko jeszcze zdążyli zabrać potrzebne im rzeczy z naszego domu i się wynieśli. Żerowali na współczuciu ludzi. W sumie chyba nadal zerują. Tak w skrócie.

 

Wierzysz w Boga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę absolutnie żadnych dowodów potwierdzających jego istnienie. Nie znaczy to że go nie ma, może dowody są, tylko ja ich nie widzę. W każdym razie, jeśli istnieje, to na pewno nie jest taki jak podaje biblia i darzymy się obustronną niechęcią.

 

Jak uważasz, po co ludziom wiara w boga, duchy, kosmiczne energie itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie mieszkam, pieniądze można mieć tylko z emerytury / renty / zasiłku / kradzieży / rozboju (rynek pracy nie istnieje) więc tak skojarzyłem że skoro wszyscy za tą kasę z wcześniej wymienionych źródeł chleją, to ja mogę na tym zarobić.

 

To naprawdę takie śmieszne że człowiek chce w miarę skromnych możliwości jakie daje mu miejsce zamieszkania zarobić coś uczciwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby to pozostało tajemnicą. W każdym razie 100km od najbliższych skupisk istot które można nazwać ludźmi. W okolicy która była typowo przemysłowa, a po przemianach ustrojowych cały przemysł upadł i połowa województwa (według wcześniejszych podziałów administracyjnych) pozostała bez pracy. Kto mógł, zwiał do Warszawy, ewentualnie Lublina, a kto nie mógł, został i wegetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×