Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najbardziej lubię rozmawiać o muzyce. Może nie dla wszystkich to się wydaję ciekawe, ale gdy już zacznę, ciężko mi skończyć. Jeżeli ktoś poruszy temat muzyki którą lubię opowiadam mu o znaczeniu tekstów, historii muzyków, opowiadam jakieś ciekawostki o muzykach. To dla mnie temat rzeka, szczególnie gdy mogę komuś wytłumaczyć bardziej "emocjonalną" stronę jakiegoś kawałka.

 

A jaki jest Twój "temat rzeka"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka, która lubi igrać z życiem, ma artystyczną i wrażliwą duszę, szuka w kółko wrażeń (czasem na swoją niekorzyść) i która chce dowiadywać się jak najwięcej o otaczającym ją świecie.

Trochę "jest mnie dwie" z jednej strony emocjonalna i wrażliwa, z drugiej strony trochę sex, drugs & rock'n'roll. Lubie być inna i lubię wzbudzać kontrowersje (nie będąc przy tym wulgarną).

 

Jakiej cechy charakteru nie akceptujesz u płci przeciwnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciszę. Szczególnie ją widać jak się wyjdzie w nocy na spacer po mieście, nigdzie nikogo nie ma, nie słychać codziennego szumu. Uwielbiam spacery nocą. Możesz iść patrzeć na okna i zastanawiać się jakie historie się za nimi kryją. Nikt na Ciebie nie patrzy, tak jakbyś był tylko Ty i puste,ciche ulice.

 

Jest w Tobie coś z romantyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×