Skocz do zawartości
Nerwica.com

terapia a wasze samopoczucie.


stefania

Rekomendowane odpowiedzi

chodze na terapie ale zupelnie nie mam pojecia czy jej przechodzenie pomaga mi w drodze do zdrowia? Serio. Nie wiem jak to ma wygladac i jaka ma miec zaleznosc? Czy opoeiadanie o tm i o owym ma doprowadzic do pozbycia sie lekow? Jak? Uzmyslawianie sobie prawd o sobie jest kluczem do sukcesu? O co tu chodzi? Nie umiem dostrzec powiazania. Myslalam ze to bedzie bardziej.... konkretne. Nie wiem jak to ujac - bardziej bezposrednie. Jak ma mnie to poprowadzic do zdrowia? Jestem w punkcie ze nie widze sensu? Jestem zmeczona atakami :-( :-( :-( . Jestem zmeczona swoim stanem. Mam dosc. Chce byc znowu soba. Chce byc zdrowa.

Ryczwc mi sie chce z bezsilnosci ze tak niewiele ode mnie zalezy. Ze atak sobie i tak przychodzi kiedy chce. W sumie to ostatnio non stop jestem w jakims lekowym stanie, z zawrotami, dusznosciami, kluciem, mrowieniem....

Ja nie chce :'(

 

-- 18 lis 2014, 21:10 --

 

Czy wy czujecie ze terapia prowadzi was do zdrowia? widzicie namacalne powiazanie? Albo chociaz czujecie ze ma ona sens?

 

Jak czesto chodzicie na terapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stefania, terapia ma sens, ale tak jak lekarstwa musi byc dobrze dobrana i musi minąc trochę czasu. Ja trochę poczytałam, przekonsultowałam sprawę z moim psychiatrą i wyszło na to, że dla mnie skuteczna będzie tylko poznawczo- behawioralna. Więc albo nie trafiłaś z terapeutą , lub z nurtem terapeutycznym, bądź po prostu jeszcze za wcześniej na efekty.

Czy czytałaś tą książkę, którą ci polecałam? Tam masz konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryczwc mi sie chce z bezsilnosci ze tak niewiele ode mnie zalezy.

 

wręcz przeciwnie od Ciebie zależy w tym przypadku bardzo wiele.

 

Mam dosc. Chce byc znowu soba.

 

do tego trzeba czasu i pracy nad sobą, tak jak dojście do stanu ataków to był jakiś zapoczątkowany proces, który trwa, tak też procesem będzie teraz wychodzenie z tego. Nikt nie da Ci na to przepisu od wróżki, który zadziała po jednym dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×