Skocz do zawartości
Nerwica.com

dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą...


iwo...

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... mam 20 lat i właściwie od dziecka cierpię na depresję... zdałam sobie z tego sprawę dopiero niedawno kiedy mój stan stał sie tak beznadziejny że nie do wytrzymania... od kilkunastu miesięcy depresja bardzo silna... ale spoko... mam bardzo mocną psychikę(chciałabym napisać "niestety" ale coś mnie powstrzymuje :? ...) i dlatego jeszcze żyje... boli, tak bardzo boli strach, nie wiedziałam że strach tak bardzo może boleć... rozwiązałam pare testów na necie dla zabicia czasu.. mam natychmiast udać się do lekaża... :/ taaa... piszę ale .... na nic nie czekam, niczego nie oczekuje... to okropne..... nic nie wiem nic nie rozumiem... ale może stanie sie cud i bezsilność opuści mnie.... narka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Iwo.

Skoro wszystko Ci jedno - jak to bywa w tej chorobie - więc co Ci szkodzi - ot, dla zabicia nudy - skoro już test Ci zalecił to i ja się dołączę - do lekarza się udać?

Nic nie stracisz. Będziesz mieć miej pretensji dla siebie (=więcej do innych ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżejem... moja wiara... nie wiem gdzie ona jest!!! ja byłam w zakonie, dwa lata ... depresja mnie stamtąd wypchała ... teraz jest zagubienie, straszny ból, czasem nie do zniesienia, wtedy nie potrafie już myśleć, mam ochote tylko krzyczec...

byłam u lekarza, mam leki, przeczytałam że można przez nie stracic na wadze... a ja mam 170 cm i waże 47 kg... taaa utrata kilku kilo to wszystko za czym tęśknie...:/ ta choroba zabija... nie tylko psychike i dusze, ta choroba niszczy mnie całą a ja nic nie moge na to poradzić...nie potrafie tego powstrzymać...

może po prostu mam dojść do końca tej drogi ... nie wyleczona ale pogodzona z utratą siebie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×