Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój pierwszy Topic


NieWiem

Rekomendowane odpowiedzi

Nalezalo by zaczac od tego ze mam 26 lat , za soba podstawowke, pare nie udanych zwiazkow , matke alkoholika , ciezkie dziecinstwo , w zasadzie nie mam rodziny , pare nie udanych prob samobojczych , uzaleznienie od narkotykow , uzaleznienie od benzodiazepinów , które zażywam w chwili obecnej i kure... ochote na to żeby sie jutro nie obudzic .

Na imie mi w zasadzie nie wiem - ta historia mogla by mnie zdemaskowac - o ile ktokolwiek namierzyl by mnie na tej stronie - ciagle jeszcze udaje , ze funkcjonuje , nie mieszkam w Polsce , pracuje - mam nawet samochod , mieszkam w malym pokoiku - przypomina cele wiezienna w ktorej wlasnie siedze wkur.... poniewaz pracujac dla siebie nie moglem dzisiaj pojsc do pracy , dostalem lumbago hahah - jak mawiala moja babcia i zlamalo mnie do stopnia widokow horyzontalnych co nigdy wczesniej nie zdazylo mi sie i co wprawia mnie w lekki nie pokoj - poniewaz daje do zrozumienia , ze sie starzeje ..

W zasadzie w trakcie pisania stracilem watek , mialem zalozyc sobie blog'a zaraz po tym kiedy rozszedlem sie z kims kto jak zwykle bywa w takich przypadkach byl dla mnie wszystkim -czyli chyba zaangazowalem sie w zwiazek w ktory nie powinienem , w sumie przez glowe przewija mi sie w tej chwili miliony mysli i czesc z was pewnie nie zrozumie o co mi w ogole chodzi poprzez haos , ktory wdziera mi sie miedzy zdania kiedy to

zapominam o koncowce poprzedniego - moze ze strachu , a moze dlatego ze sie nacpalem klonem , chociaz nie dzisiaj , dzisiaj sie nie nacpalem w sumie - ograniczam dawki bo jestem na emigracji i tutaj takich lekow nie dostaje sie tak latwo jak mozna je dostac w Polsce .

Nie wiem ogolnie o czym tu sie pisze , z nagłowka strony mniemam , ze o depresji - zawsze chcialem pojsc gdzies do psychologa , porozmawiac z kims , jak mowilem zalozyc bloga ,czy po prostu przelac caly ten syf ktory mi sie kielbi co dziennie we lbie na jakis papier , czy na jakis serwer .

Troche boje sie oceny - i w zasadzie nie mam czasu dzisiaj poczytac co kto wypisuje , wczoraj chcialem sie zarejestrowac ale ktos madry- napisal kod ktory nakazuje nam pisac wielkimi literami , podczas wpisywania kodu antyspam'owego czy jak to sie tam nazywa , ogolnie ludzie z depresja tak maja - ze czasami jak im sie nie chce to nie czytaja , w ogole fajnie by bylo gdybym czasami mogl wyjeczec sie , lub przelac mysli bez jakichs wiekszych konsekwencji ( takich jak np rozmowa z "przyjacielem") ktory uwaza mnie za kompletne dno , wrak czlowieka i nie wiem w jakim celu - chyba tylko dlatego ze pomagam mu czasem trzyma sie mnie bo juz dawno mysli o tym zeby odejsc , tez ma przeje... mozna tu przeklinac ?

Tez by bylo calkiem niezle gdybym przeklnac mogl sobie czasem , albo non stop - czasami chce mi sie klac i wyzywac non stop nie konczac , albo zaczac krzyczec - tyle ze boje sie ze jesli zaczne , juz nigdy nie przestane - ogolnie napawa mnie lekiem iz stan moj w miare pisania tych bazgrolow moze sie znacznie pogorszyc poniewaz musze egzystowac - czyli pracowac , to zajebiscie ciezka choroba - a moja napewno jest zwiazana z zaburzeniami osobowosci ( jakimis tam ) poprzez moja matke , ktora zrujnowala mi dziecinstwo , czy tez poprzez samego siebie - poniewaz bylem glupi ( mlody) wydawalo mi sie zupelnie inaczej niz to wszystko okazalo sie w tym momencie .. - dlatego tez postanowilem nie czytac ich piszac , czyli nie redagowac - jesli ktos nie lapie to jest tepak :) - sorks bo i ja do takich cymbalow naleze , ogolnie tak mi sie szmyrgnelo o 01 43 z dalekiego landu - bo spac nie moge w tej pieprzonej celi - wkur.... na dniowke ktorej nie przerobilem i na to ze samemu musze , skoro przeciez kiedys kladlem sie z kims u boku ... dzis nic wiecej nie napisze chyba

i ciekawi mnie co wy na to .. - o ile ktos to w ogole przeczyta ..

Brawo adminowi i moderatorom - to chwalebny czyn utrzymywac taka strone i moderatorowac takze - przeciez to jakby charytatywny czyn spoleczny - troche mi sie kojarzy od razu z badaniami na ludziach - ale o ile ma pomoc w czymkolwiek to jestem za , zreszta kim ja jestem no i mialem juz nie pisac ..

w sumie to nie wiem czy pozdrawiam .

Mogla by mnie rano jebnac wielka bomba , albo przejechac ciezarowka chociaz w tym momencie - piszac to bardziej chce mi sie spac niz jestem smutny - wiec nie do konca na to mam ochote ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×