Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ból żołądka+mdłości


ladykiller

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim. Może na początku zacznę od tego, że jestem strasznie znerwicowana. Przeszłam przez depresję i fobię społeczną. Stres zawsze był obecny w moim życiu- mniej lub bardziej. Jak byłam mała i o wiele bardziej się denerwowałam to żołądek bolał mnie dzień w dzień.

Od początku czerwca po dziś dzień jestem w stresie. Bałam się, że jestem w ciąży, 2 negatywne testy w końcu dały mi chwilę wytchnienia(nawet one mnie tak DO KOŃCA nie uspokoiły. Strasznie sobie wszystko wmawiam, rok temu naczytałam się głupot w internecie i bałam się, że mam raka, szkoda gadać..) Po kilku dniach zaczął się koszmar- od czwartku wieczorem ciągle boli mnie żołądek. Czasami robi mi sie niedobrze, poza tym kręci mi się w głowie. Mam uczucie sytości, mało co jem. Od razu mówię, że jedzenie nie wzmaga jakoś specjalnie nudności czy bólu. Kiedy na moment zapominam o możliwości wpadki brzuch na chwilkę przestaje boleć- a potem znowu o tym myśle i tak w koło Macieju. Sama nie wiem- czy to objawy nerwicy żołądka? W końcu na kilka dni przed tym bólem byłam spokojna, to możliwe żeby efekty stresu wyszły po jakimś czasie? Do jakiego lekarza udać się najpierw- gastrologa czy psychiatry/psychologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Bóle żołądka, mdłości a nawet wymioty. Mam zaburzenia lękowo -depresyjne, biorę leki na pusty żołądek,piję dużo kawy i dużo palę. Apetyt zerowy. Boję się iść to zbadać a z drugiej strony męczę się niemiłosiernie. Wiem że to bez sensu ale wizja wykrycia u mnie jeszcze jakieś choroby przyprawia mnie o dreszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta kawa i fajki Ci tego nie nasilają ? W innym wątku piszesz, ze zaczynasz brać paro, a po niej jest jeszcze większy jadłowstręt ... Nie wiem, czy taka mieszanka - kawa + pety + leki ( w tym benzo ) to najlepsze rozwiązanie :?:

 

Nie mniej życzę Ci, aby te nowe leki jak najszybciej zaczęły działać i jakoś postawiły Cię na nogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×