Skocz do zawartości
Nerwica.com

No Witam!


seaw

Rekomendowane odpowiedzi

Część. No co mogę napisać jestem w kwiecie wieku a tu takie problemy :D Generalnie jestem na lekach, lekach które działały a teraz przestały. Fluanxol 2 X 0,5 Mozerin. Psychiatra skierował mnie na testy psychologiczne. Po miesiącu wreszcie się zdecydowałem zapisać na nie. Zobaczymy co z nich wyjdzie. Zdziwiłem się że Psychiatra nie powiedział co mi jest. Problem mam generalnie taki, że miewam ataki paniki, zły nastrój, cały czas mam wrażenie że ktoś mnie obserwuje yea. W tym wszystkim najgorsze jest to że wiem jak można fajnie żyć bez tego. Raz jest dobrze a wiele razy jest żle.

 

Pozdrawiam Was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie najgorsza jest ta pustka w głowie. Mam dużą wyobraźnie (za dużą) jednak nie potrafię uruchomić jej w odpowiednim momencie tylko chodzę jak zombie i myślę o pierdołach a życie umyka mi przed oczami. Dobrze działający lęk musiał przestać działać :smile: (to było na prawdę dobre uczucie czułem że żyje). Mam tylko nadzieję że nie wyjdzie że mam schizofrenie bo kiedyś usłyszałem głosy niby zdarzyło się to tylko dwa razy bo potem wystraszony poleciałem do psychiatry :roll:

 

-- 26 sty 2013, 14:32 --

 

Mam do Was pytanie. Jak wyglądają takie testy ? Ma trwać godzinę.

 

-- 04 lut 2013, 18:08 --

 

No i mam diagnozę depresja lękową u podstaw osobowości schizoidalnej. Nie zgadzam się tak do końca z tą osobowością, bo przecież mam potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×