Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oto co zrobiła ze mnie choroba psychiczna.........


Gość intel

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale biegły psychiatra w ciągu kilku minut stwierdził że nadaję się do aresztu. Mam to na piśmie.

Pomimo tego, że stwierdziłem iż z pewnością tam popełnię samobójstwo, gdyż i bez aresztu, na wolności granica pomiędzy życiem a śmiercią była bardzo krucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel..ale czy Ty jesteś panienką na wyborach mis świata,żeby każdemu się podobać????

A oczy..rzeczywiście,na drugim zdjęciu widzę w nich zajebistą pustkę i obojętność...

Może dzień wcześniej przesadziłeś z benzo albo z żołądkową?.Nie wierzę,że tak się czujesz przez ostatnie 5 lat.

Jestem kilka lat starszy od Ciebie i w ciężkich dołach psychicznych wyglądam jeszcze gorzej...jak zombi ..

..ale gdy tylko wyczuję chwilową poprawę zaraz staję na nogi i doprowadzam się do stanu używalności ..biorę się za pracę..... zaczynam zauważać rodzinę.... i nie myślę.....

o tym, że jeszcze kilka miesięcy temu chciałem sobie strzelić w łeb..

...kurde..to jakby dwa różne życia,..jedno w czarnej i głębokiej otchłani,a drugie na zielonym wzgórzu pełnym kwiatów i słońca

Jeszcze jedno..

Jesteś na rencie chory na CHAD..czyżbyś miał zamiar resztę życia użalać się nad sobą?

Uwierz mi,,,,,,,,że jesteś na tyle inteligentny i mocny psychicznie,że możesz być jeszcze szczęśliwy.

Nie myśl o chorobie i kryminale...za wszelką cenę wyrwij się z tej otchłani..poszukaj jakiegoś zajęcia,wróć do bębnów.

Jak już pisałem jestem starszy od Ciebie i chyba bardziej dostałem w dupę od życia niż Ty,ale jakoś staram się funkcjonować normalnie

i nie z jednego bagna wychodziłem obronną ręką,..czego i Tobie życzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twoich opisów zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałem.

Po pierwsze myślałem, że jesteś większy i wyglądasz groźniej.

 

 

Hhehehehe

Skomentuje to pytaniem:

 

A czy ten koleś wygląda groźnie ??

images.jpg.c8f5ac9554ec3b96a4c4e1217ab42420.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel czasami wspominasz o więziennym oddziale psychiatrycznym w lublińcu.czy tobie chodziło o oddział psychiatrii sądowej o wzmocnionym zabezpieczeniu?czy to szpitam im.dr.Emila Cyrana przy ul.Grunwaldzkiej?

 

-- 27 kwi 2012, 15:45 --

 

mam jeszcze jedno pytanie.dlaczego aresztowali cię w akurat w Bytomiu a nakazują ci odbywanie kary w lublińcu?przecież od tych miast jest ładny kawał drogi.coś jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×