Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy ktos popisalby ze mna na gg?


czarna megi

Rekomendowane odpowiedzi

czesc. juz pisalam o sobie co przeszlam tracac moje dzieci, od pol roku jestem w zalobie, mam dwoch synow dwie coreczki ale przez moje choroby sad zabral mi wladze, i jakos probuje zyc,chodze do psychiatry, psychologa. ale nie mam wogole znajomych, nawet tak na herbatke pogadac o niebie sloneczku. czy kolwiek bo ja potrafie byc oboba spontaniczna i radosna, umiem trudne nieraz atmosfery zamienic na jakis usmiech nie denrwowac sie tylko poluzowac. nie jestem osoba wymagajaca. normalna sobie kobitka tylko samotna bardz. bo jak mi przychodz czas smutku i zalamania siadam wtedy przed telefonem i kompem i bardzo chce do kogos napisac ale tak patrze i zdaje sobie sprawe ze ja nie mam do kogo sie odezwac. i juz dol4 lata jestem sama, i chcetnie z kims pogadam nawet chcetnie jak bedzie trzeba pomoge w tym co bedzie trzeba, jestem otwarta na propozycje i tez osoba zaufana ze ja nie powtazam, bo mi taka przykros zrobili. moze tu ktos chcialby ze mna popisac, pogadac jestem z lodzi i pabianiccaly dzie co dzien jestem sama. moge sie posmiac. pozartowac.byc powazna do niektorych spraw, jestem chcetna do pomocy, kiedys chcialam ze znajomy komunikowac sie miedzy mna a nim w formie wierszy, mile to bylo wiec jak ktos chce ze mna miec kontakt, poznac mnie to podaje moje gg6608291. moja poczta- piechota1982@wp.pl i nawet podam numer moj 695206229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×