Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mszczeSie

Prawda o kobietach miłości i życiu

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda o kobietach miłości i życiu

 

Kobiety to pasożyty żerujące na sexualności mezczyzn

 

kobiety to pasożyty płci meskiej, mysla tylko jak sie zabawić na koszt płci meskiej i oskarżyc o wykorzystanie, by mieć powód do zaliczenia nastepnego

 

ona: tak jak mężczyżni w niczym nam nie ustępujecie

 

on: mezczyzni myslą o sexie czyli o milosci a wy to potraficie tylko zgnoić i wykorzystać

 

ona: miłości nie ma jest tylko przyzwyczajenie nie wierze w nią

ona: a sex to nie miłośc to pożadanie zaspokojanie swoich potrzeb sexualnych

ona: no i rozmnażanie

 

on: a zaspokojenie swoich potrzeb jest numer jeden dlatego jest miłość

 

 

 

Wdzieczność za pomoc

 

Internet - to tutaj rozpoczynamy podróż do świata, w którym sporo niedomówień i aluzji. Gdzie zamiast słów "seks" i "pieniądze", padają raczej określenia takie jak "wdzięczność", "pomoc" i to najważniejsze - "sponsoring". Właśnie w sieci odbywa się wstępny etap większości transakcji.

W kobietach szukajacych sponsorów jest wiele hipokryzji: - żadna z nich nie definiuje sponsoringu jako prostytucji, chociaz prosta definicja prostytucji brzmi: swiadczenie usług sexualnych w zamian za dobra materialne, bez zaangazowania emocjonalnego.

(-pytanie na czym polega zaangażowanie emocjonalne jesli kobieta nadal oczekuje tego samego w zaangażowaniu emocjonalnym jak i bez niego)

 

Taka dziwka mieszka w fajnym miejscu w Warszawie, w budynku ktory pobudowały rece męskie, do tego dostaje kase od mezczyzn na mieszkanie i przeżywa swe ciche doznania, inne jak tylko rodzice niewiedzą doznają swe ekstazy w luksusowych samochodach sponsorów, a w reklamie mikołaj i renifer z dzwoneczkami zagłusza prawdziwe oblicze życia. Życie w ktorym kobiety żerują sexualnie na mezczyznach, całe ich życie jest na koszt mezczyzn, dom, pasje, praca, rozrywka, sex.

 

Kobiet chyba nie rani to kim są skoro rozwijają pasje dotowane przez mezczyzn, mają usmiechy na twarzach.

 

'W dzisiejszych czasach' kobiety stały się bardzo wybredne. Nie skupiają się tylko na tym aby założyć rodzinę, ale pragną rozwijać swoje pasje. Dlatego też mężczyźni nie mają łatwego zadania jeśli chcą uwieść kobietę.

 

Jaka kochanie Twoja cena wolisz w dolarach czy PLNach, cena za miłość... dom i rodzina

 

swiat dziwek, jesli im niechcesz płacic jestes frajer

 

zadna kobieta sie nieprzyznaje ze jest ****ą

 

Udowodnienie że kazda to dziwka:

Jeden rodzaj dziwek to te oficjalnie sie sprzedajace za kase np roksa, odloty, drugi rodzaj dziwek to te ktore sprzedaja sie w formie przyzwolenia kulturowego, czyli oczekują mieszkania, komfortu życiowego, stawiają mezczyznom oczekiwania, narzucają swoje reguły, chca byc oczarowywane, dostawac kwiaty, miec proponowane kolacje, zapraszanie do kin, drinki.

 

Jeszcze coś nierozumiecie?

 

Napisze tak: Czułbym sie dziwnie jeśli jakaś kobieta zaoferowała by mi sex czy romantyczność, lub zapłaciła za mnie - jaki wniosek z tego, że przez całe dzieje byliśmy wykorzystywani przez kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

napiszę tak: wypieprzaj stąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×