Skocz do zawartości
Nerwica.com

pasożytnictwo na garnuszku rodziców


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy chce skończyć LO, Studia... i mieć szczęśliwe dostatnie życie... niektórym to przychodzi łatwo, znam kumpli którzy uczą się z przyjemnością... potrafią zakuwać nocami i dniami, ja tak nie potrafię i nigdy nie potrafiłem, są też tacy co po po prostu słuchają na lekcji i wiedza sama im wchodzi....

Dobra /cenzura/ starczy o tej szkole paplaniny

Nie każdy ; ) Ja wręcz przeciwnie, od dawna gardziłem (i gardzę) instytucją szkolnictwa i w końcu całe szczęście się z nią rozstałem : )

Nauka jest ciekawa, ale rozwijana z własnej pasji, a nie przymusu. Jak mam flow potrafię zagłębiać się w wyższą matmę z przyjemnością, a jako obowiązek to był okropny koszmar dla mnie...

 

Jak to Chylińska kiedyś powiedziała: Fuck off nauczyciele :mrgreen:

 

Teraz odkładam kasę, bo kumpel zaprasza mnie do Irlandii, jak tylko coś tam wpadnie to pojadę i tam poszukam szczęścia z tego co widzę po moich znajomych z forum i nie tylko, że ludzie z podobnymi przypadłościami trzymają się tam lepiej.

 

Bo Polska to jak by nie patrzeć straszny ciemnogród i nietolerancja w niektórych sprawach.

Słusznie, sam zamierzam za jakiś czas stąd uciec. Wkurza mnie strasznie polskość, pomijając już fakt, że nigdy nie identyfikowałem się z żadną grupą narodowościową (nie czuję się Polakiem i nie czułbym się Niemcem czy Francuzem jeżeli tam bym się urodził...) oraz żadną grupą religijną, a tutaj wiadomo jak jest, ukryty nacjonalizm + religijność. Warunki do bytowania i inwestowania równie marne. Wbrew pozorom kwestie światopoglądowe są bardzo ważne, gdyż mają znaczący wpływ na szczęście, zdecydowanie wolałbym mieszkać w takiej Australii z ludźmi żyjącymi na luzie i cieszyących się życiem, niż narzekającymi polaczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×