Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poznać i zrozumieć siebie


ugp

Rekomendowane odpowiedzi

Tak niewiele dzieli Cię od wewnętrznego spokoju

Udział w szkoleniu zapewni Ci wewnętrzną harmonię i stabilizację życiową

Poznasz metody zapobiegania negatywnym matrycom emocjonalnym zaniżającym naszą wartość

Uzyskasz wiedzę na temat tego jak radzić sobie w trudnych okolicznościach życiowych

 

XX XXXXXXXX XXXX XXXX X XXXXXXXX

trener życiowy i biznesowy oraz trener motywacyjny

>>> XXXXXXXX XXXXXXX<<<

 

poprowadzi warsztaty

POZNAĆ I ZROZUMIEĆ SIEBIE

system wartości główną siłą sprawczą powodzenia

w Twoim życiu

 

Do 10 września 40% taniej -zamiast 560zł zapłacisz 350zł

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Dodatkowo

16 września wykład (10 zł)

18 września sesje indywidualne

(po wcześniejszym ustaleniu)

Zapisz się już dziś!!!

Serdecznie Zapraszamy na zajęcia, które wniosą coś nowego - bo w każdym z nas jest obszar, który chcielibyśmy naprawić, ulepszyć i wzmocnić...

Zgłoszenia lub pytania

proszę kierować na adres

XXXXXXXXXXXXXXXX,

lub telefonicznie XXXXXXXXXXXXX

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą całą ofertą:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś nie rozumiem. Założył pan nowy nick i wkleja ponownie swoje ogłoszenie, w którym zupełnie nie ma pan zamiaru umieścić jakichkolwiek konkretów. Jest za to handlowa gadka, w której są same okrągłe słówka. Z tego co kojarzę, to ostatnim razem w dość niewybrednych słowach skrytykowałem pana, i podważyłem pana kompetencje.

Nie odpisał pan zupełnie nic. Zamiast tego założył nowe konto i ponownie zamieścił pan ogłoszenie. Zamieścił pan też post, w którym potwierdza pan swoje kompetencje zdaniami " każdy ma racje...zawsze jedni będą mowić tak, inni inaczej... każdy ma inne spojrzenie na rzeczywistość". Pewnie to prawda, ale to nadal nie są konkrety. Nie chodzi już nawet o jakieś potwierdzone kwestie, to nie są nawet pana osobiste konkrety. Do tego, jeśli sie chce coś wykorzystać to trzeba dowieść tego skuteczności.

To nie tak, że jeśli ja sobie wymyśle, że bicie kijem po plecach uleczy mnie z raka, to mam prawo obiecywać innym uleczenie bo tak uważam i koniec kropka. To nie jest w porządku. Delikatnie mówiąc to nie jest w porządku. Ma pan certyfikaty z NLP, z numerologii, z leczenia dotykiem, z posiadania uzdrawiającej moce anielskiej.

Chętnie sie dowiem czegokolwiek konkretnego o wszystkim poza NLP, bo wiadomo że NLP to umiejętność manipulacji wpływu itd...

 

-- 01 wrz 2011, 22:29 --

 

Dodam jeszcze tylko że "Coach to taki psycholog, który w przeciwieństwie do terapeuty nie bierze odpowiedzialności za pacjenta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×