Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry

a ja miałam krzyżówkę żbika z persem. Kocurka przywieziono mi z dalekiej Syberii :105: Ogólnie nie lubię kotów ale tamten był unikatowy pod każdym względem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ja mam zwykłego dachowca i uważam, że takie są najlepsze i najpiękniejsze. :105: Ogólnie to niemal wszystkie koty są ładne, z wyjątkiem sfinksów i persów, blee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, wszytko <3 :105: był wielkości psa boksera, miał piękne stalowo-szare futro w czarne pręgi, miał instynkty dużych, dzikich kotów. Ludzie przychodzili go oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, widzisz, moja NN nakazuje myć zęby po każdym posiłku, po każdej kawie/herbacie i mam okresy, że przesadnie dbam o swoje uzębienie, a i tak zniszczyłam sobie górną 6stkę :pirate:

 

-- 15 gru 2013, 14:32 --

 

Reiben, a tak się cieszyłam jak mi dali umowę o pracę i zaczęłam płacić składki, że wreszcie będę miała dostęp do leczenia innego niż prywatnie :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem kanałowo bodajże 6-tkę rok temu a tak cholernie mnie bolała ostatnio przez tydzień jakbym miał w niej krater, teraz jakoś przeszło trochę więc nie chce mi się nic z nią robić, mam inne rzeczy na głowie. Także można zapłacić ~400 zł za kanałowe a i tak ząb może być do wyjebania, a mówiłem, że sobie wyrwę to nie, jeszcze pieniądze mi wciskali na dendystę ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Lepiej być ortodontą - 75zł za pierwszą wizytę pacjenta, po 50zł za kolejne mniej więcej co miesiąc no i aparat kosztuje kilka tysięcy. A to tylko za jednego pacjenta. Żyć nie umierać. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990,

moja NN nakazuje myć zęby po każdym posiłku, po każdej kawie/herbacie i mam okresy, że przesadnie dbam o swoje uzębienie

mi dentysta mówił, że zbyt częste szorowanie kłów to też nie jest dobry pomysł, zdziera szkliwo i takie tam. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×