Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora92 zawsze możesz odezwać się na PW do osoby, z którą chciałabyś pogadać (jeśli będziesz miała ochotę do mnie zawsze możesz napisać :)). Bywa, że nasze posty giną w tłumie innych, bo trochę nas tu jest. Moje posty też czasem są pomijane, tak samo jak czasem posty innych użytkowników. No cóż, to jest forum, nie rozmawiamy w cztery oczy i nie możemy oczekiwać, że każde nasze słowo doczeka się reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2010 napisałem post ze dorwala mnie nerwica i deprecha...i nikt mi nie napisał ani slowa...a zaznacze :D ze prosiłem o pomoc....cóż takie życie ale nie obrazam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się przyzwyczaiłam, że się mnie ignoruje. Patrzę wtedy w lustro i pocieszam się, że mam swoje odbicie tak samo ignorowane jak ja, a więc jest nas dwie. :P

funny-baby-mirror-we-meet-again.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, k**wa jego mać ja pi**dolę!!!!!!! Chcę po prostu, by ktoś mi odpowiadał jak coś piszę, tak jak ja teraz Tobie czy Kestrel Monkowi. Tak trudno skumać, o co mi chodzi?! :evil:

 

Jak przestaniesz ciagle jeczec to na 100% dostaniesz odpowiedz. Masz koszmarnie roszczeniowa postawe. Daj sie poznac z innej strony bo ta jest niestrawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×