Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sayace, do osób które kochaja zwierzeta i się nimi otaczaja odnosi sie troszke inaczej... nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale okreslenie psiara, tym bardziej w cudzysłowiu nie jest interpretowane pozytywnie.

 

-- 08 paź 2013, 21:04 --

 

Sayace, no raczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, nie zrozumieliśmy przesłania :x, tak się odnosi do osób, które kochają zwierzęta i się nimi otaczają, w tym przypadku są to "psy" ;).

Poza tym widzę, że za szybko odpisałem, to miał się cieszyć Kestrel nie ja.

tak dokładnie, też znam to słowo i to ono oznacza, nie gniewaj się Aranjani przytul.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sayace, Sayace, nie wiem z czego korzystasz;)

 

psiara

 

1. niska murawa z panującą gęstokępkową trawą - bliźniczką psią trawką, występująca na jałowych i zakwaszonych glebach, użytkowana głównie jako ubogie pastwisko dla owiec;

2. potocznie: wielbicielka psów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sayace, Sayace, nie wiem z czego korzystasz;)

 

psiara

 

1. niska murawa z panującą gęstokępkową trawą - bliźniczką psią trawką, występująca na jałowych i zakwaszonych glebach, użytkowana głównie jako ubogie pastwisko dla owiec;

2. potocznie: wielbicielka psów

 

Przecież jest napisane wielbicielka psów to o co chodzi :roll:

 

Cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, okej. Ale to nie wiem czy dzisiaj. Teraz dość zmieszany jestem. Powstało w mojej głowie parę pomysłów i teraz nie wiem na ile to jakieś kolejne destrukcyjne myśli, a na ile mogę samemu sobie zaufać i stwierdzić, że to jakieś rozwiązanie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×