Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga, nie wydajesz się być głupi i jak zechcesz to spokojnie zdasz. To tylko tak strasznie wyglada.

nie trzeba umiec lektur na blache by zdac polski, ustny to bardziej formalnosc, wazne zeby sie w ogole odezac a z majcy są tablice... serio dasz radę! nie taki diabeł straszny ;)

 

 

Moja piękna wymówkowa przemowa poszła się je*ać :mrgreen:

 

Tak na poważnie,matma to jedyny poważniejszy problem,reszta nie,gramatyke można podszlifować,zaś lektury poczytać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, nie wydajesz się być głupi i jak zechcesz to spokojnie zdasz. To tylko tak strasznie wyglada.

nie trzeba umiec lektur na blache by zdac polski, ustny to bardziej formalnosc, wazne zeby sie w ogole odezac a z majcy są tablice... serio dasz radę! nie taki diabeł straszny ;)

 

 

Moja piękna wymówkowa przemowa poszła się je*ać :mrgreen:

 

Tak na poważnie,matma to jedyny poważniejszy problem,reszta nie,gramatyke można podszlifować,zaś lektury poczytać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, nie rozumiem paniki na punkcie egzaminow itp. Ja to mam wywalone :P i pewnie zaczne sie uczyc do matury tak, jak to bylo w przypadku gimnazjalnego, czyli 2 dni przed :D

 

-- 02 mar 2013, 21:07 --

 

Saiga, ja z matmy jestem good, wiec jak masz pytania to wal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, nie rozumiem paniki na punkcie egzaminow itp. Ja to mam wywalone :P i pewnie zaczne sie uczyc do matury tak, jak to bylo w przypadku gimnazjalnego, czyli 2 dni przed :D

 

-- 02 mar 2013, 21:07 --

 

Saiga, ja z matmy jestem good, wiec jak masz pytania to wal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, haha, no to mamy inne podejścia do sprawy :mrgreen:

 

-- 02 mar 2013, 20:10 --

 

anonus, ja też niby miałam wywalone, bo zajmowało mnie wtedy odchudzanie się :roll: ale jednak gdzieś tam w środku troche się bałam... nawet nie tego, ze nie zdam, tylko tego, że mi źle pójdzie i w domu będą pretensje. Ale poszło elegancko, wiec coś w tym jest, że im się człowiek mniej przejmuje tym sobie lepiej radzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, haha, no to mamy inne podejścia do sprawy :mrgreen:

 

-- 02 mar 2013, 20:10 --

 

anonus, ja też niby miałam wywalone, bo zajmowało mnie wtedy odchudzanie się :roll: ale jednak gdzieś tam w środku troche się bałam... nawet nie tego, ze nie zdam, tylko tego, że mi źle pójdzie i w domu będą pretensje. Ale poszło elegancko, wiec coś w tym jest, że im się człowiek mniej przejmuje tym sobie lepiej radzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×