Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, no przecież, jakby nie rozrywka, to bym czymś innym wypełniała czas. Ale jak pójdę do pracy, to będę potrafiła o TU nie myśleć. Jak kiedyś z paleniem. Jeden papieros nie oznaczał wrócenia do nałogu

 

-- 01 mar 2013, 13:07 --

 

Calineczka1990, hahahhaaa, czyli sprawiedliwie. Teraz u nas jasno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, no przecież, jakby nie rozrywka, to bym czymś innym wypełniała czas. Ale jak pójdę do pracy, to będę potrafiła o TU nie myśleć. Jak kiedyś z paleniem. Jeden papieros nie oznaczał wrócenia do nałogu

 

-- 01 mar 2013, 13:07 --

 

Calineczka1990, hahahhaaa, czyli sprawiedliwie. Teraz u nas jasno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, ja nie poszłam jeszcze ani razu, więc z jednej strony mniejsze zło niż u Ciebie... co do call center gratuluję wytrwałości.

 

Saiga, zaczynam się przyzwyczajać :lol:

 

comatom, witaj :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, ja nie poszłam jeszcze ani razu, więc z jednej strony mniejsze zło niż u Ciebie... co do call center gratuluję wytrwałości.

 

Saiga, zaczynam się przyzwyczajać :lol:

 

comatom, witaj :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, dostałam wczoraj od lubego hiacynta, biedny stoi na oknie i czekam aż z powrotem słońca rozwinie pąki, przyjmuję zakłady jaki kolor będzie miał kwiatek :lol:

 

-- 01 mar 2013, 13:09 --

 

ProstaNazwa, ludzie z którymi pracowałam byli naprawdę przesympatyczni, więc dało się znieść uroki pracy na słuchawce :roll:

cześć anonus,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, dostałam wczoraj od lubego hiacynta, biedny stoi na oknie i czekam aż z powrotem słońca rozwinie pąki, przyjmuję zakłady jaki kolor będzie miał kwiatek :lol:

 

-- 01 mar 2013, 13:09 --

 

ProstaNazwa, ludzie z którymi pracowałam byli naprawdę przesympatyczni, więc dało się znieść uroki pracy na słuchawce :roll:

cześć anonus,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, ja ostatnio miałam białego. Ale taki odcień nie śnieżny biały (błękitny), tylko ciepły biały, coś jak ecru, ale takie czyste, głębokie. Jak ja to nazywam: dostojny kolor

 

-- 01 mar 2013, 13:21 --

 

Hiacynta, nie lubego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, ja ostatnio miałam białego. Ale taki odcień nie śnieżny biały (błękitny), tylko ciepły biały, coś jak ecru, ale takie czyste, głębokie. Jak ja to nazywam: dostojny kolor

 

-- 01 mar 2013, 13:21 --

 

Hiacynta, nie lubego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×