Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pamiętnik poważnie chorego psychicznie człowieka.


sienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nazywam się Dariusz S., mam 24 lata i jestem z Suwałk.

Zamieszczam tu mój pamiętnik w celu możliwości przestudiowania przez innych tego typu zachowań, zjawisk i chorób. Myślę że to może być bardzo pomocne w rozwiązywaniu tego typu problemów u innych ludzi. W tym pamiętniku znajdują się wulgaryzmy, moje osobiste przeżycia takie jak to że w dzieciństwie byłem bity przez ojca drewnianą listwą i molestowany seksualnie przez brata Karola, oraz moje osobiste odczucia takie jak wieczne poczucie samotności, pragnienie miłości, pragnienie zabicia ojca i spalenia domu, chęć popełnienia samobójstwa, choroba psychiczna uniemożliwiająca funkcjonowanie. Historia mojego życia. Pamiętnik ten zacząłem pisać w maju, to dzieje się tu i teraz. Tak jak go dziś (21.06.2011) tu zamieszczam to uciekam z domu i zgłaszam się po pomoc na policję. Jak pisałem wcześniej zależy mi głównie żeby to udostępnić a może pomoże to zobrazować tego typu sprawy osobom profesjonalnie zajmującym się takimi "przypadkami", ale i zwykłym ludziom którzy może spojrzą na świat inaczej i zaczną lepiej traktować swoje dzieci, bo od dzieciństwa jakie będą mieli zależy całe ich późniejsze życie, czego przykładem jest moja smutna historia. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×