Skocz do zawartości
Nerwica.com

była dziewczyna mojego chłopaka...


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to po prostu chlopak nie zapomnial o pannie i dlatego z nia utrzymuje kontakt. Bo owszem kontakt moze utrzymywac, w koncu nie zyjemy na pustyni, ale po 1) piszesz ze on jest pod jej wplywem, a po 2) ze kilka razy nie byl szczery a to juz dosc mocne podstawy do powaznego zastanowienia sie. Jezeli juz by ja traktowal normalnie, jak znajoma to na pwno by nie pozostawal pod jej wplywem, takze jest kluczowe zdanie: bo mu brakowalo z nia kontaktow, czlowiek uleczony z milosci ze tak ujem nie teskni za bylym partenerem. Jak dal mnie to albo woz albo przewoz. Albo z nia zrywa calkowicie kontakty albo do widzenia, nie chcialabym sie szarpac, bo jak piszesz to prosty krok do depresji (co akurat mnie spotkalo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam, że można mieć dobry kontakt z ex, ale nie w takim stopniu.

albo wóz, albo przewóz.

albo kochasz mnie, albo kochasz tamtą.

nie można zjeść ciastka i mieć ciastko.

ja na Twoim miejscu postawiłabym ultimatum - albo ja, albo ona.

bo tak to się chłop krząta między dwoma kobietami i postępuje niestety nieuczciwe - jednej z Was daje złudną nadzieję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marzannka, skoro nie chcesz zakazywac, to po co w ogole ten post?

Miałam nadzieję, że ktoś może zauważy lub podpowie mi coś oczywistego, na co może sama nie wpadłam bo reaguję emocjonalnie... Poza tym, nie ukrywam, że przyszło mi też do głowy - moim starym sposobem i schematem - że może to tylko tak wygląda, że może sama sobie stwarzam problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×