Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co robić:(


Rekomendowane odpowiedzi

pracowałam kiedyś w pensjonacie to tam też pościeli nie wymieniali. szef gadał że jak nie ma śladów po kochaniu to czysta. kuchni nie było to nie wiem jak by ją prowadził . z mężem dobrze mi się układa. mówie mu szczerze co uważam na temat jego taty i mówi że tak że rozumie i wogóle że też go to wkurza ale nic mu nie mówi. tu tylko jego żona a moja teściowa czasem jak ją wyprowadzi z równowagi to mu coś powie ale nie ostro. takie mam wrażenie jakby każdy się bał mu coś powiedzieć bo wpadnie w nerwy. Mąż mówił że nieraz mieli tu niezłe sceny groźby że się stracić pójdzie itp. Teraz od kąd tu jestem to że się hamuje z pokazywaniem jakiś furii. Da się? da. Tylko trzeba chcieć. Wynajęcie nie wchodzi w gre bo w lato budowa zaczynamy a nie mamy kasy żeby jeszcze wynajmować:( a po drugie to jest zaraz działka obok więc będziemy mieć na oku wszystko. większość rzeczy i tak będziemy musieli robić sami żeby nie wydawać nie potrzebnie pieniędzy. jak pójdziemy na wynajęte to już koniec o własnym m. długo nad tym myśleliśmy i naprawde nie ma szans. mam kuzyna który od 14 lat mieszka z rodziną na wynajętym. mają 4 dzieci. ledwo wiążą koniec z końcem. i na inne życie rczej szans już nie maja bo nikt im kredytu nie da na kupno czegoś czy wybudowanie. Mój mąż też już nie chce tu mieszkać . też go wkurza to że takiego ma ojca i chciałby żebyśmy już sami byli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×