Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem ze sobą?


Pawel1511

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum i nie wiedziałem, w którym dziale dać i jeżeli ten dział jest zły prosił bym o przeniesienie :-)

Teraz przejdzmy do rzeczy więc:

 

Jestem z dziewczyną od 2 lat. Wszystko było dobrze do czasu.. Przed sylwestrem jakieś 2-3 dni zerwała o pewną rzecz było to już 4 zerwanie (wcześniej nie kłóciliśmy się tak bardzo jak teraz), bardzo przykro mi było z tego powodu.. W smsach wygarnęła wszystko, że nie czuła się kochana, że ją raniłem, że nie była szczęśliwa.. I pewnego razu za dużo wypiłem piw i coś mi strzeliło do głowy żeby jej napisać, że jest "puszczalska" bo dowiedziałem się, że chodziła sobie z pewnym chłopakiem.. Nie wiedziałem, że to jej kolega i ja ją zacząłem wyzywać od puszczalskich itd.. Potem ten jej kolega zaczął mi grozić itd.. Gdy pewnego dnia coś mnie "dźgnęło" i zacząłem ją przepraszać, wydzwaniać poszedłem do niej do domu porozmawialiśmy długo nie chciała mi dać szansy bo powiedziała, że nie czuje tego co wcześniej do mnie czuła itd. Ale w końcu powiedziała, że mi da szansę a teraz muszę ją wykorzystać bo jeżeli nie będzie się czuła kochana ani nie będzie szczęśliwa odejdzie. Teraz czuję tego czego nie czułem wcześniej czyli miłość (wcześniej nie czułem tak jak teraz), chęć do poprawy i bardzo chce to naprawić, wiem jak ale nie wiem jak zrobić żeby czuła to czuła wcześniej do mnie i mam pytanie moglibyście dać jakieś wskazówki? Chcę tylko wiedzieć co zrobić żeby znów mnie tak pokochała.. nie chce wiedzieć jak naprawić nasz związek tylko co mówić jak się zachowywać aby była szczęśliwa i kochana.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×