Skocz do zawartości
Nerwica.com

objawy podobne do duszncy bolesnej


jaarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam objawy podobne do dusznicy bolesnej , ale dusznica to nie jest!

wyniki badań serca to wykluczają.Objawy są bardzo podobne lecz nie występują podczas wysiłku.Ataki nasilają się podczas spoczynku , zawsze występują nad ranem.Jest silny ból mostka rozpływający się na barki i ręce aż do odrętwienia , kołatanie w sercu i nierówne jego bicie. Lekarze mówiąc kolokwialnie mnie olali bo stawiali na serce , ale gdy okazało się że to nie serce kazali nie jesc pieprznych potraw , nie palić i nie pić.Problem w tym że nie jem ostrych potraw , nie pale i nie piję.

Ataki zaczęły sie zaraz po bardzo silnym traumatycznym przezyciu jakiego doznałem we wrześniu.I tak już zostało.Straciłem wolę i chęc do życia . Tylko żona i dzieci dają mi natchnienie do dalszego życia .

Zostałem w punkcie wyjścia .

Obawiałem się że to może być problem sercowy , ale teraz jest jeszcze gorzej bo nie wiem nic.Objawów dusznic i przyczyn jej powstawania jest bardzo wiele.Teraz domyslam się że może to byc związane z problemami depresyjnymi.

Prosze o poradę. :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaarecki, proponuję umówić się na wizytę u psychologa.

To raczej nie są "problemy depresyjne", tylko nerwicowe jeśli już.

Dla własnego spokoju przebadaj też serce. Jeśli wszystko będzie ok udaj się do psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię

Chyba masz racje , lecz ja nie mam objawów paniki - przynajmniej tak mi sie zdaje , owszem są pewne stresy ale w sumie nie przyprawia mnie to tzw.mdłości.

Występuje u mnie jeszcze bardzo wysokie cisnienie tętnicze , 7 stycznia mam spotkanie z lekarzem kardiologiem , więc zasugeruję mu ten kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×