Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy


skye

Rekomendowane odpowiedzi

od jakichś dwóch tygodni słysze nieprzerwany ciąg romów natłok sprzecznych informacji,wiem o nasłuchach i podsłuchach wiem że moja rodzina ma jakiś system znaków zeby sie porozumiewać mówią o jakimś drzewie życia i darze od losu, jest tam 7 osób. słyszałam o azylu i o tym że jesteśmy zakładnikami. Cieżko mi tą sytuacje wyjaśnić. Najpierw te głosy których połowe znam próbowały mi wmówić że jestem rosyjską prostytutką a potem że jestem facetem nie wierzyłam w to. teraz słysze o jakiejś porażce roku. boje sie tego co chcą mi zrobić. słyszałam że planują jakiś wypadek. nie wiem co o tym myśleć. wiem że śledzą mój każdy ruch w internecie i analizują każdy gest nawet ton głosu. nie wiem jak sie wydostać z tego azylu??? moja rodzina chyba próbuje mnie wysłać do zakładu psychiatrycznego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :)

 

Wiem, że na początek ciężko jest pisać, wyjaśniać o co chodzi, co jest nie tak, opisać wszystko jednym ciągiem tak, by w pełni przedstawić sytuację i by każdy mógł ją zrozumieć, poczuć. Takie opisanie jest wręcz niemożliwe. Zapraszam do pisania (na PW i (lub) publicznie).

 

Twoja sytuacja jest dość skomplikowana, dlatego najważniejsza wg mnie jest praca nad zachowaniem spokoju. Bez paniki i przerastającego nas samych strachu łatwiej dostrzec rozwiązania. Jak to mówią, tylko spokój nas może uratować :)

 

Więc głowa do góry - nie ma sytuacji bez wyjścia. Może istniejące tu na forum tematy pomogą Ci w podbudowaniu własnej wartości - to pomaga w wielu sytuacjach. Może też w dyskusjach razem zaradzimy niektórym sytuacjom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×