Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dawno już nie odwiedzałem tego forum bo jakoś poczułem się lepiej. Jakieś 2 lata temu zapisałem się na terapię grupową i wszytsko pomału zaczęło się układać. Objawy odeszły a radość życia wróciła. I nagle jakieś 2 miesiące temu wszysko wróciło ale w jakiejś silniejszej formie mam napady szybkiego bicia serca mrowienie w nogach i ciągły lęk w tych momentach że to już koniec. Mam pytanie czy ktoś z Was ma takie doświadczenia podczas terapi bo moze to normalny objaw postepujacego zdrowienia?

 

Dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj.Zdrowienie może przypominać sinusoidę.Raz w góre , raz w dół.To męczące,ale cóż..Może zapytaj swojego terapeuty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz romawiałem na ten temat i twierdzą że to normalne tylko moje objawy są coraz mocniejsze. Ostatnio myslałem że zejde serce waliło mi jak szalone i miałem tem piekileny lęk przed śmiercia a jeszcze byłem poza dome i chciałem uciekać. To straszne zastawiam się czy moja terapia idzie w dobrym kierunku? Dodatkowo jak coś zjem to za 1/2h godziny srece zaczyna mi przespieszać nogo drętwieją coś mnie kuje w łopatkach okropne uczucie i tak już od kilku dni. Miał ktoś z Was takie objawy?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj:)

czy 1978 to Twoj rocznik jeli tak to jestemy rownolatkami:)

ja ide w ponidziałaek na pierwsze spotkanie grupowe zobaczymy jak bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×