Skocz do zawartości
Nerwica.com

drganie zębów


Gość sazz68

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, od 4 miesięcy moje zęby obijają się o siebie, drgają cały dzień. Czy komukolwiek z nerwicowców coś takiego się przydarzyło czy moze powinienem zrobic sobie badania? Nie mowie juz o bólu głowy, słabej ostrosci widzenia czy telepotaniu głowy w stresujących sytuacjach. Podkreślam ze nie mam tendencji do wymyslania sobie chorób. Nie pomógl mi neurolog( brałem depakine chrono, sulipryd, bellergot, trittico cr) tydzien temu poszedlem do psychiatry to mi przepisala parogen antydepresant, powiedziała ze to wszystko to moga byc objawy nerwicowe ale pasowaloby zrobic sobie badania.

 

Jezeli powinienem zrobic jakies badania to jakie?

Dzieki z gory za jakąkolwiek pomoc.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problem stomatologiczny. Możliwe, że masz uszkodzony jeden z nerwów szczęki, ale od czego? To już powinieneś udać się do neurologa, może konieczne będzie zdjęcie szczęki albo kręgosłupa. Ale oczywiście niewykluczone, że od nerwicy. A czy po jakiejś benzodiazepinie to przechodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosowalem tylko leki ktore wymienilem, neurolog faszeruje mnie tylko lekami, gdy tlumacze ze nic z tych rzeczy mi nie pomaga to kaze mi zwiekszac dawke, dlatego olalem go juz. Faktem jest ze kręgosłup moj nie jest najzdrowższy. i przepraszam ze napisalem szczeki, szczeki u czlowieka są nieruchome zęby obijają się o siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×