Skocz do zawartości
Nerwica.com

LĘK PRZED LĘKIEM


Zoltan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Obecnie mam 18 lat,na nerwicę cierpię od 14 roku życia. Miałem okres prawie 3 letni,bez prawie żadnych objawów, czasem tam jakiś lęk był,ale jak najbardziej był on do wytrzymania i nie przeszkadzał w normalnym funkcjonowaniu. Od jakiegoś tygodnia nerwica powrocila, kiedyś obawiałem się przed schizofrenią, wkońcu wytłumaczyłem sobie że schizy raczej niebede mial,i mocno zakodowalem sobie to w swojej glowie. Teraz nerwica objawia się w całej okazałosci,ale lęk niema podloza strachu przed schizofrenią,tylko poprostu przed lękiem. Chory mechanizm. Przykład... Od tygodnia,najgorzej czuje się w godzinach wieczornych,coś koło 17,18, siedze sobie przy komputerze,lub zajmuje się czymś co mnie pochłania,czuje się dobrze, żadnego lęku,nic,patrzę na zegarek - 18:10 , i zaczynam myśleć sobie że zawsze o tej porze mam najsilniejszy lęk, no i po jakichś 10 minutach zmagania się ze sobą,lęk się pojawia w całej okazałości. Od tygodnia jade na benzodiazepinach,biorę ogolnie malo, 2 razy dziennie po cwiartce klonozepanu 2MG,ale biorę to nawet jak się czuje dobrze... Poprostu biorę to za wczasu,bo wiem że lęk niedlugo nastąpi. Jak sobie z tym poradzić? Mieliscie podobnie?

 

Wiem,chaotycznie i głupio napisane. Urok benzo. Otępiają mnie. Dlatego chce jak najszybciej rzucic ten syf,ale narazie bez tego bym chyba niedał rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład... Od tygodnia,najgorzej czuje się w godzinach wieczornych,coś koło 17,18, siedze sobie przy komputerze,lub zajmuje się czymś co mnie pochłania,czuje się dobrze, żadnego lęku,nic,patrzę na zegarek - 18:10 , i zaczynam myśleć sobie że zawsze o tej porze mam najsilniejszy lęk, no i po jakichś 10 minutach zmagania się ze sobą,lęk się pojawia w całej okazałości.

 

Niestety, masz alergię na komputer.

Spróbuj go nie używać przez tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×