Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja dziewczyna nie wiem kim jest....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy i liczę na waszą pomoc. Mam problem z dziewczyną. Zostawiła mnie jakieś 4 miesiące temu. Między czasie wróciliśmy do siebie mimo tego, że ona nie potrafi się określić co czuje do mnie. Nie wie czy mnie kocha. Od 4 tygodni wcale się nie widujemy bo moja dziewczyna nie wie kim jest i czego chce. Nie potrafi określić uczuć i to nie tylko do mnie. Pozostałe czynności bez problemu wykonuje takie jak np chodzenie na studia. Mówi mi że tęskni za mną, myśli o mnie, czule się zwraca do mnie, ale nie potrafi nic planować do przodu i niestety określić czy mnie kocha. Nie wiem co jej jest. Kiedyś do psychologa chodziła, ale teraz już nie chce. Co mam robić? Może wiecie jak mogę jej pomóc? Jest mi bardzo ciężko w tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sie jej co ja powstrzymuje przed tym zeby powiedziec Ci to co chiałbys by do Ciebie czuła. Co by sie muaiło stac zeby widziała z Toba przyszłosc. Daj jej kilka wskazówek i wizji tego jak mogłaby wygladac z Toba przyszłosc. wymysl cos oryginalnego co mzoecie robic. Polecam Ci zadac te pytania gdy juz osiagnie odpowiedni stan emocjonalny np jak bedziecie sie przytulac, wtedy negocjacje będą prostsze;) jak juz poznasz powody przez ktore jest teraz nienajlepiej, pomysl jak to mozna rozwiazac. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psycholog nie spowoduje ze dziewczyna zapala do Ciebie uczuciem. Z tego co piszesz wyglada na to, ze sama nie wie co do Ciebie czuje, czyli albo kocha albo nie. Jednak skoro sie tak miota, to ma widocznie z tym problem. Zadaj pytanie wprost, i jezeli odp bedzie negatywna, to odejdz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×